Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy csaj kuldott nekem faceboo...

Egy csaj kuldott nekem facebooklinket. De az en profilomat adja be?

Figyelt kérdés

Ilyen messenger hulyeseg telefonrol.Nekem nincs olyanom.Azt se tudom mi az...Mindenestre olyan furan jott be a facebook amikor a linket meg nyitottam.

Kuldott magarol emailben kepet,de nemsokara eltunt.Nem ir mar :( A facebooklinkkel tudok valamit kezdeni,h meg leljem ?



2020. jan. 1. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Adatlopás.
2020. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
O lopta az adataimat ?
2020. jan. 1. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ha számítógépről történt akkor úgymondd belépett a gépedbe.
2020. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
90%

Haver megszivatott téged :D


[link]


Ha ezt írod be és utánna valami random számot mindenkit a saját profiljára dob a face.

2020. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#4 Senki sem szivat ilyenekkel. Adatlopás,vagy hacker.
2020. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
90%

#5 Miből gondolod, hogy adatlopás?


Mit lopott el és hogyan?


Akkor adatlopás ha a kérdező bejelentkezett egy kamu linken a face adataival, amit elküldtek a "csaj"-nak.

2020. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

van egy link, ami mindenkinek a saját face oldalát hozza be

ez az


pár éve volt egy vicces leírás a facen, hogy kőröz a rendőrség valakit, mit tudom én tartozás miatt és a körözött személy face linkje itt van: [link]

2020. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem semmilyen adatlopas nem tortent....Egy sima csaj volt...Nem o eroltette,h adjam meg a facebookom vagy valami.
2020. jan. 1. 17:40
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha lenne bármilyen fogalmad a hackelésről akkor nem beszélnél ekkora baromságokat első. Inkább lapíts és kussolj, és ne égesd le magad.

Azt a linket kaptad meg tőle ami a profilodra visz.. szóval megszívatott... nem tetszettél neki.

2020. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem megszívatott, csak béna volt és rosszul másolta ki vagy nem tudom hogy mondjam...a lényeg, hogy nem vagytok túl ügyesek :D
2020. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!