Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem van igazam?

Nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Szerintem egy csunya no nem eribe egy csunya ferfivel soha.

Ezt tenyek bizonyitsak.Mondhat nekem barki barmit.Mar lassan 5 eve probalkozom csunya vagy ronda noknel akiknek nem volt parkapcsolatuk sose/vagy ha volt is csak rovid ideig (nekem ok jonnek be,meg mielott belem kotne valaki) de nem lehet veluk kommunikalni.Vagy ha lehet is ,kep kuldes utan meg ok is eltunnek?? hogy,hogy ?? nem vagyok eppen olyan ronda!.Sot meg merem kockaztatni,h atlagos vagyok.Van egy ket kilo feleslegem,de az nem sok.Nem alkoholizalok,van penzem,van munkam,a tenyeremen hordoznam a csajom es nem varnam el azt se,h dolgozzon mellettem.Akkor miert nem lelek ilyen not?



2019. nov. 27. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Azért, mert nem a külsőd a legnagyobb probléma. De mivel mondhat bárki bármit, élj csak továbbra is az elcseszett buborákodban és eszedbe se jusson változtatni a kommunikációs stílusodon és a jellemeden. Túl nehéz meló, minek az.

Amúgy meg egyszer az életedben menj már ki az utcára valami forgalmas helyre és nézd egy darabig az embereket, szinte csak átlagos vagy átlag alatti párokat fogsz látni, szóval orbitális baromság, hogy a csúnyább férfiak törvényszerűen egyedül vannak.

2019. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen felfogással nem csodálom, hogy nincs senkid. Alapból mi az, hogy kimondottan csúnya nőkkel próbálkozol? Nincs se csúnya férfi, se csúnya nő. Ízlés kérdése. Ki akarna összejönni olyan férfival aki rondának tartja? Ha valakinek bejön egy nő, akkor nem fog úgy fogalmazni, hogy ronda.
2019. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, csak saját tapasztalatból tudok beszélni.


Azt vettem észre, hogy az extrovertált lányokkal a legkönyebb az ismerkedés, mert ő nyitottabbak a kommunikációra és csak úgy általánosan a világra.


... és az extrovertált nők közül nagyobb százalékban vannak szép nők.


Persze ez szubjektív vélemény és ha valakire nem igaz ne vegye magára, de úgy vettem észre, hogy a kevésbé szép nők jobban begubóznak és elzárják magukat a külvilágtól.


Így ha valaki közeledik feléjük kicsit támadásnak veszik elsőre és kell egy kis idő, hogy a bizalmukat elnyerje a másik.


Meg picit nehezebb érdekes kommunikációs fenntartani.


Ezért nekem sokkal egyszerűbb szebb, nyitottabb nőkkel az ismerkedés.

2019. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Lehet nem úgy kellene kezdeni az ismerkedést, hogy: Látom ronda vagy, én is, van kedved randizni?
2019. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem en mondom rolluk,h rondak hanem ok...Folyamatosan mondjak,meg ugy is,h kepet se kuldenek magukrol.Beszelhet a legtobbnek az ember.
2019. nov. 27. 17:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval olyan nőkkel kezdesz, akiknek egy cseppnyi önbecsülésük sincs, komoly lelki problémáik vannak, így alkalmatlanok kapcsolatra, és ezek után csodálkozol, ha végül kiderül, hogy alkalmatlanok egy kapcsolatra...
2019. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"es nem varnam el azt se,h dolgozzon mellettem."

Tisztában vagy vele, hogy ez nem pozitívum, hanem egy szánalmas jellemvonás nálad? Igenis dolgozzon mindkét fél. Ha ezt nem érted miért írtam, akkor benned a hiba.

2019. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 7 Te sem erted,h en miert irtam.Itelkeztek anelkul,h barmit is tudnatok rollam.

Ti miattatok felnek azok a csunyacskabb nok kapcsolatot teremteni.Bunko mentalitasu x-faktoron nevelkedett por nep vagytok!

2019. nov. 28. 02:48
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8#

De igen, értjük miért írtadl. Te vagy itt nice guy lovag, aki tejben-vajban fürösztenéd a nőket, mert azt hiszed, hogy ilyen nyáladzással fogsz barátnő.t szerezni. Ebből is látszik, hogy a szociális készségek teljes hiánya az igazi probléma nálad.

Hibáztasd csak a külsődet, hibáztasd a világot, hibáztasd a nőket is, ha akarod, de így garantálom, hogy egyedül, megkeseredetten fogsz meghalni

2019. nov. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt a k urva :D Leírom, hogy ez a "majd én dolgozok a nő helyett is" egy idióta hozzáállás és máris x faktoron nevelkedett pórnép vagyok, aki miatt félnek a ronda lányok. Mesélj még :D És nem is tudom ki ítélkezik itt jobban ismeretlenül, de nem baj, szóld csak le az értelmes véleményt, vegyél mindent támadásnak, így tuti sok nőd lesz.
2019. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!