Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valakinek 22 éves koráig...

Ha valakinek 22 éves koráig sem volt barátnője akkor azzal az emberrel nagy gond lehet?

Figyelt kérdés
Mennyire normális ez ennyi idősen? Úgy komolyabban eddig 10 lánnyal ismerkedtem, tudom hogy ez nagyon kevés, de nem vagyok jó benne. És az az igazi vonzódás, és amikor azt éreztem hogy szerelmes vagyok az csak egy lánynál volt, de ő nem viszonozta. Talált jobbat:(
2020. jan. 2. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Akkor kezd el aggodni, ha 20 ev mulva is ugyanez lesz a helyzet. Meg boven van idod, hogy legyen tobb baratnod vagy feleseged, valasod, amikor az asszony elviszi mindennek a felet.
2020. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
A baj akkor lenne, ha nem is próbálkoznál, és nem érdekelne a téma. De mivel foglalkozol vele, és érdeklődsz a másik nem iránt, nincs nagy gond veled, legfeljebb az, hogy még nem jött össze a dolog. De ami késik, nem múlik, nyugi.
2020. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Megfelelő társas környezet kell, ahol van "választék". Kisgyerek koromban a lakókörnyezetben egyetlen korombeli, de görbelábú kislány volt, akinek legalább az arca szép volt, a szüleim baráti társaságában nem volt szép lány. Annak idején én fiúiskolába jártam általánosban és gimnáziumban egyaránt, mutatóban sem volt lány. Szakmunkásképzőben szintén lényegében nem volt lány, második évben volt összesen egy, de ő is csak hetente egyszer volt velünk, amikor elméleti tanóráink voltak. Aztán 20 évesen, első éves egyetemistaként végre voltak lányok az évfolyamban.
2020. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem mindenkinek van rá pénze és energiája kérdező. Valamint léteznek csendesebb emberek is akiknek nem is nagyon van szükségük csajra.
2020. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Dehogy, biztos lesz majd.

De még szűz is vagy? Pasiknál nem feltétlen menő, hogy csajod van... Vagyis nem hiszem, hogy bárki elítélne azért, mert nem volt még csajod. Attól még gondolom szexeltél már valakivel/valakikkel?

2020. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szexeltem már, de nem sokszor.
2020. jan. 2. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Jó, mert, ha szűz lennél az gázabb lenne. De sokan ebven a korban még nem is akarnak komoly kapcsolatot, még élnek inkább ilyenkor.
2020. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Velem nagyobb baj lehet,mert én 25 vagyok és még növel nem álltam szóba,pedig nem vagyok buza.
2020. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
29 éves vagyok, barátaim nincsenek, barátnőm sosem volt, nem megy az ismerkedés. Én már lemondtam magamról. F
2020. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!