Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek se vált be az internete...

Nektek se vált be az internetes ismerkedés?

Figyelt kérdés

Nagyon jól elbeszéltem pár hónapot egy lánnyal, de most hogy talira került a sor,élőben egyáltalán nem tetszett, nem azt mondom hogy csúnya de olyan átlagon aluli külsőre.

Sose volt barátnőm még de azt hiszem így nem mehetek bele mert szerintem sokkal szebb lányt érdemelnék csak azt sajnálom hogy tényleg jól elbeszélünk meg minden, viszont ez így nem lesz elég.



2020. jan. 3. 16:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én értelmes, erkölcsös lánynak tartom magam de egyáltalán nem jött be. Letölttem a tindert kiváncsiságból, meg amiatt, mert egyszerűen nincs senki a környezetemben, akivel tudnék úgy ismerkedni (pedig járok el otthonról), de csak nyomorékokba futottam bele. Komolyan nem értem, néhány embernek hoy jön be ez a felület :D természetesen előfordulhat, de mivel csak buta/bunkó/egoista emberekbe futottam bele, lemondtam erről a módszerről.
2020. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 nemaRendőrség ***** válasza:
Am, nem azért hogy beszóljak, de tinder úgy működik, hogy kölcsönösen tetszeni kell egymásnak. Ha a tahóknak tetszettél, és a tahók tetszettek neked akkor el kéne gondolkodni az élet nagy dolgain
2020. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!