Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki feladta az...

Van itt olyan, aki feladta az életét?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, de teljesen kiégtem és minden motivációm elfogyott. Az életem minden területe kudarc, nem is szívesen írnék róla most, legyen elég annyi, hogy gyakorlatilag semmi sem sikerült nekem, az élet minden területén kudarcot vallottam, és semmi sem úgy sikerült ahogyan elterveztem, hanem a lehető legrosszabbul.


Nem érzem azt, hogy feltudok állni már innen, volt több öngyilkossági kísérletem is, de túléltem, ahogy láthatjátok.


Úgyhogy úgy döntöttem, hogy nem próbálkozom tovább, feladom! És megvárom az életem végét, előbb-utóbb úgyis vége lesz...


2020. jan. 4. 23:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mivel nem próbálkozol tovább?
2020. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Miss Endzsi ***** válasza:
Csak azt adtam fel, ami meggátol.
2020. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Oké. Én nekem mit kéne tennem? Várd meg az életed végét, ez lehet még 70 év is.
2020. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Erre van egy biztos technika, működik. Kezdj el keresni a neten olyan segélyszervezetet, ahol önkéntest keresnek. És menj el hozzájuk, kezdj önkénteskedni velük. Ilyenekben, hogy ételosztás vagy bármi. Ez az, ami biztosan visszahozza az életkedvet. A másoknak való segítés. Mivel közösségbe is kerülsz evvel, méghozzá jószívű, segítőkész emberek közösségébe, el fog múlni a magányérzésed is.
2020. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
70 év gyorsan el megy...
2020. jan. 4. 23:47
 6/20 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint 30 évesen még nagyon fiatal vagy főleg férfiként! Még rengeteg lehetőség áll előtted. Próbálkozz kicsit több pozitivitással.
2020. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az onkentes pelda nem hulyeseg. Nem egy bolcs ember elmondta mar hogy a depi ellen a legjobb ellenszer ha masokon segitesz. Elvonja sajat magad hulyesegerol a figyelmet ;)
2020. jan. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Sulyos depressziod van, ez ilyen. Minden sulyos depresszios csodtomegnek hiszi magat, pedig igazabol nem az, csak a betegseg hiteti el vele, hogy o egy csod. De ezt gondolom mar elmondta a pszihologus, vagy pszichiater, aki elkezdett kezelni az ongyilk. kiserleted utan. Rajtad kivul van meg par millio magyar, akinek nem ugy alakult az elete, ahogy szerette volna, megis elnek es probalnak boldogok lenni es dolgozni azert, hogy jobb jovojuk legyen.

Nehez kimaszni az allapotodbol, ezt megertem, de el kell kezdened feldolgozni a problemaidat, gondolkozni rajtuk es keress olyanokat, akiknek hasonlo gondjaik vannak, veluk, ez konnyebb lesz.

2020. jan. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
# 4 Neki igaza van.Pszihologus mellett onkenteskedhetnel.
2020. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
És most hogy elsírtad a bánatod mégis milyen válaszokra számítasz? Támogatásra? Bíztatásra? Mert akkor szakemberhez kellene fordulnod, nem itt siránkozni. Én is hasonló cipőben járok, de én el fogok menni szakemberhez amikor eljutok ahhoz a ponthoz, amikor értelme lesz.
2020. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!