Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek nincsenek barátai,...

Akinek nincsenek barátai, hogy viseli, hogy nincs kivel beszélgetnie?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon nehezen.

Unalmas itthon.

2020. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem gondolok rá, aztán elmúlik.
2020. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Vannak pillanatok, amikor nagyon nehezen.
2020. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
A legjobb barátommal beszélgetek nap mint nap, saját magammal, aki a legjobban ismer, megért, és bízunk egymásban😁
2020. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Senkiben sem bízom de senkit nem utálok, bírom az embereket. Van egy határ amit betartok bármi történik mert ott a lehetőség, hogy bekavar, átver, stb... Nem éri meg. Ezért nem teszek semmit azért hogy legyen barátnőm, a nőkben sem bízok de szeretem őket. A kettő nem zárja ki egymást.
2020. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Általában nincs is igényem a beszélgetésre, ha pedig mégis van, akkor a párommal beszélgetek. De legtöbbször megvagyok a saját gondolataimmal.
2020. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jol. Nekem csak a párom meg a fia van, csak veluk besuelgetek, barataim nincsenek
2020. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Van kivel beszélgetnem. Beszélgetni nem csak barátokkal lehet. Barátaim nincsenek, de vannak rokonaim, kollégáim, random emberek a boltban, buszon, neten stb. Hacsak nem barlangban vagy lakatlan szigeten élsz, akkor meg tudod magadnak szerezni azt a minimális társaságigényt, ami szükséges egy embernek.
2020. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel most probalok tuljutni azon, hogy az allitolagos barataim valojaban leneznek es csak sajnalatbol talalkoztak velem neha, inkabb egyedul vagyok,


De amikor mar nagyon unom, akkor ide jovok, valaszolgatok egy-ket kerdesre. Valaszt itt se nagyon kapok, de legalabb nem bantanak meg annyira, mint azok akikben biztam.

2020. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

Én alapban nem értem az olyanokat, akinek legalább EGY barátja sincs. Hogy tudta elkerülni az életben, hogy valami hasonló gondolkodású ne csapódjon hozzá?

Nem járt óvodába, iskolá(k)ba? Nincsenek szomszédai, kollégái?

...nincs családja? Közeli-távoli rokonai?

Ha meg olyan személyiség, hogy mindenkit lekoptat, vagy elmar magától, az viselje a következményét, hogy nincs kihez szólni.

2020. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!