Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is mindig kellene...

Szerintetek is mindig kellene egy nő egy férfi mellé, aki nem hagyja hogy a férfi rossz úton járjon?

Figyelt kérdés
Szerintem igen.Van egy ismerősöm akinek amíg nem volt barátnője nem figyelt oda sem az étkezésére sem arra hogy normálisan fel legyen öltözve.Volt hogy koszos ruhában volt mikor egyszer találkoztam vele az utcán.De mióta van barátnője mindig tisztán jár,a barátnőjének köszönhetően egészségesen étkezik,És le is van fogyva,nincs már elhízva mint régen.És ez mind annak köszönhető hogy összejött egy olyan nővel aki szereti és törődik vele.Nem mindig jó ha az ember azt csinálhat amit akar és úgy él ahogy neki tetszik.Kell valaki aki ránk szól hogy álljunk le ha túl messzire akarnánk menni.Kell valaki aki törődjön velünk.Én is általában hajnali 3-ig fent vagyok,És reggel 5-kor kelnem kell.Ma nem,mert ma délutános vagyok.De sokszor úgy megyek dolgozni hogy egy órát aludtam csak.Ha lenne egy barátnőm akivel együtt élnék ez nem így lenne.Biztosan rámszólna már este hogy feküdjek le mert reggel korán kelek.Egy darabig élveztem az agglegény életet,de most már unom.Érzem hogy rossz úton járok és ennek így nem lesz jó vége.
2020. jan. 10. 04:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Aha. Tehát minden férfi idővel egy primitív magatehetetlen őstulok óriáscsecsemő lesz, akinek mindig meg kell mondani, mit csináljon. Bocs, de kb. ezt írtad le. Egy párkapcsolat pedig szerintem nem arról szól, hogy babusgassuk meg büfiztessük a másikat.
2020. jan. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1-es ez egyéntől függ hogy milyen lesz.Leírtam az ismerősöm milyen volt.Mióta van barátnője,mintha kicserélték volna.Én is elhagytam magam egy kicsit.
2020. jan. 10. 04:24
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Az ilyesfajta "torődésnek" is két véglete van: az egyik ez a ne hagyd magad, csináld ezt, csináld azt, feküdj le ekkor és akkor, "majd én férfit nevelek belőled" stb. A másik véglet pedig az, amikor a férfi pont hogy a nő mellett hagyja el magát. Sokan pont hogy ekkor híznak el. Miért? Mert már nem kell más nők után rohangálnia, otthon várja őt a pótanyuci. Ilyenre is van példa. Persze mindkettő lehet jóhiszemű, de szerintem a szeretet nem ezt jelenti..

Egyik véglet sem egészséges, minket nem kell sem kordában tartani, sem anyáskodni, mert a rossz út, amitől te beszélsz az inkább ez. Nem a mosatlan ruha. Mert azon könnyebb változtatni, mint egy ilyen kapcsolaton.

2020. jan. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Szóval asszem értem már, miért mondja sok nő, hogy már alig vannak igazi férfiak...
2020. jan. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
isten ments
2020. jan. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénfüggő. Van, aki egyedül sokkal több időt tud szánni magára és van aki olyan, hogy motiválni kell, mert egyedül elhagyja magát.
2020. jan. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Elképzeltem, ahogy az ilyen emberek reggel nyolckor a gyárkapu előtt szorítják anyuci kezét és teljes torokból sírnak, hogy nem akarnak bemenni dolgozni. Mint az óvodások...
2020. jan. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
A Hooligans is megénekelte, hogy "Nőben a boldogság".
2020. jan. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
nem mindenki életképtelen
2020. jan. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%
Én egyetértek a kérdezővel, és sajnálom, hogy a közvélemény ellene van. Nehogy azt higgyék itt egyesek, hogy attól, hogy 100%-ra van pontozva a válaszuk attól már egyből igaz lesz. El kell fogadni a konzervatív véleményeket is.
2020. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!