Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha vannak itt olyan csajok...

Ha vannak itt olyan csajok akik csunyanak erzik magukat es nem volt meg pasijuk, mondjatok mar ezt el nekem, h hogy van ez?

Figyelt kérdés

Ha valaha is baratkoztatok neten pasikkal,es a pasi egyertelmuen le irta,h szeretne tobbet mint baratsag akkor ti mit csinaltok?

A csaj akit kiszemeltem azt irta,h ledobbent,h egyaltalan akarja ot valaki...De azota alig van fent online.Van,h masfel napig se jon fel.

Ti ha nem volt meg pasitok,igy viselkedneteke?



2020. jan. 12. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Férfiként ìrom hogy remélem hogy igen. Kicsit olyan szaga van a kérdésnek mintha direkt tapasztalan önbizalomhiányos gyenge csajokra hajtanál a neten, és mèg fel vagy háborodva ha nemet mondanak. Mert ugye "Az ilyen mit válogat, örüljön annak amit kap"..Elég gusztustalan vagy
2020. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Az egyesnek teljesen igaza van. Azért mert valaki önbizalomhiányos és nem érzi magát olyan szépnek, attól még nem kell akárkivel leállnia, ha nem akar.
2020. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
En láttam már olyan "csunya" nõket helyes pasikkal és forditva is.Ja és nagyon utálom mikor a "rossz kinézetü"pasik sokat hisznek magukról,mert a lányok legalább beismerik,hogy nem tetszenek önmaguknak,de a pasik nem.Nem akar veled beszélni,nem vagy neki szimpatikus;
2020. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

"Van,h masfel napig se jon fel."


Ja, úgy fest, hogy van élet a faszbúkon kívül is.

2020. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

1. Ugyanez volt az én első gondolatom is a kérdést olvasva...

Amúgy kérdező, én olyan vagyok, mint akiről a kérdésben írtál és nem sűrűn tetszem bárkinek is, de neten való ismerkedéskor volt pár srác, akiknek elvileg tetszettem és közülük is volt pár, akivel meg is beszéltük, hogy találkozunk, aztán ők kezdtek kerülni. Gondolom csak szivattak vagy találtak egy nálam szebb, normálisabb lányt.

Mondjuk párszor megesett, hogy én kezdtem el kerülni az illetőt, az pedig azért volt, mert nem volt szimpatikus.

2020. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nektek mindig ez a gondolatotok,h jaj szegeny onbizalomhianyos csunya lanyokat keresnek eggyesek.

En kepet sem lattam rolla es beleszerettem.Mint irtam eloszor baratkoztunk.

Es skzpe nem facebook.

2020. jan. 12. 12:04
 7/10 A kérdező kommentje:
skype
2020. jan. 12. 12:04
 8/10 A kérdező kommentje:

Ertem utolso.

Mondjuk párszor megesett, hogy én kezdtem el kerülni az illetőt, az pedig azért volt, mert nem volt szimpatikus.

Ez a mondat erdekelt.

Koszonom a valaszokat.

2020. jan. 12. 12:05
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Jelen

Utca seprő nekem nem kell csak azok néznek meg, tudom hogy csúnya vagyok, átok a genetika.

2020. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Tolem meg sose akartak tobbet, csak szexet. Azt is csak egyszer, sose volt masodik alkalom.

Ugyhogy nem is ertem a kerdest

2020. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!