Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nagyon magányos...

Mit tegyek, ha nagyon magányosnak, csúnyának érzem magamat?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok és szomorú. Nem szeretem a saját életemet. Önbizalmam nincs, nem tudok ismerkedni. Lány ismerőseim szinte nincsenek is, így kapcsolatom sincs. A munkahelyem útálom, ez is rátesz a szomorúságomra pár lapáttal.

Van egy lány akivel írok, ő írt rám először, de szerintem már nem is kedvel. Ha bókolol neki akkor nekem úgy jön le mintha nem tetszene ez neki, neha vissza se ír az ilyenekre nagyon sokáig. Írni sem nagyon tudok vele, mivel nem kérdez semmit csak válaszolgat a kérdésekre. Ez is kikészít mert nagyon tetszik, és mikor megismertem akkor nagyon jó volt vele beszélgetni. Most csak azon töprengek mit ronthattam el nála.

Mit tegyek, hogy legyen önbizalmam és merjem a lányokat megszólítani vagy merjek rájuk írni?



2017. jan. 23. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

először is nem megfelelő a hozzáállásod, minden nap van itt egy ilyen kérdés, nem igaz hogy minden nap le kell írni. Változtass az életeden hobbi, sport, járj el helyekre stb...

másodszor most azt a lányt akarod vagy egy lányt, a kérdésedből nem derül ki, minden esetre is az internetes ismerkedés kezdésnek jó, de ha mind a ketten úgy álltok e dologhoz akkor célszerű minél hamarabb megejteni egy személyes találkát.

2017. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Járok el barátokkal, hétvégénként otthon sem vagyok. Ezt a lányt akarom(akarnám!), de mivel hülye nem vagyok, így rájöttem, hogy esélyem sincs(vagy csak minimális.) A személyes találkákról annyit, hogy szoktam vele találkozni bulikban. Személyesen ismerkedtünk meg.
2017. jan. 23. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor ideje lépni valamerre,elmondani hogy mit gondolsz kettőtökről és hogy komolyabban szeretnéd ezt a dolgot, egy próbát megér,vagy meghátrálni és hagyni a p*csába. Akárhogy is ha így folytatod pikk-pakk a friend zone-ba kerülsz és onnan nincs visszaút :D

1es voltam

2017. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha elmondom neki, hogy tetszik akkor ezzel az egészet tonkretehetem. Célozgatok rá, hogy bejön de nem jött el az idő, hogy lépjek. Félnék a választól.
2017. jan. 23. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

"Kockázat nélkül nincs nyereség." Nora Roberts

akkor 3 lehetőség maradt( valószínűség szerint csökkenő sorrendben):

-barátzónába kerülsz 50%

-nyersz a lottón 30%

-a csaj fog kezdeményezni 20% :D

2017. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mit teszel tönkre? nem fog még ennyit se válaszolni?

Lépni kell, ha szerencséd van akkor lesz egy barátnőd, ha nincs akkor meg legalább tudod, hogy máshol kell keresgélj. Nyilván a csajnak se tetszik valami ha már nem pörög úgy a beszélgetés köztetek lehet épp az, hogy nem lépsz.


Önbizalmad attól lesz ha rájössz, hogy nem omlik össze a világ ha egy csaj kikosaraz. Aztán ez az önsajnáltató hozzáállás se az amire a csajok buknának (tudom saját tapasztalat).

2017. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!