Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti ismertek olyan párokat...

Ti ismertek olyan párokat ahol a fiú csúnya, buta, pénze sincs, lakása, semmije de mégis együtt van vele egy modellalkatú, nagyon szép lány?

Figyelt kérdés
Én nem ismerek,De ha ti ismernétek az reményt adhatna nekem és sok más szegény és csúnya fiúnak.
2020. jan. 17. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Egy barátnőm pont egy ilyen sráccal jár. A lány nem egy plázacica, de jól néz ki, nagy mellek, formás fenék, szőke hajú tengerkék szemű. Úgyhogy van esélyetek.


25/L

2020. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Ismerek.


A srác szülei jómódúak, némi hatalommal. Apu polgi, anyu fődoki.

2020. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Még ha létezik is ilyen, az kb. 1 a millióból, szóval ne reménykedj.
2020. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
25/L de jó!Máris jobb kedvem lett😊
2020. jan. 17. 22:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya, buta embereket sem ismerek, csak önértékelési zavarokkal, kisebbségi komplexussal küzdő, minden felelősséget a körülményeikre hárító, felszínes, bizalmatlan, bizonytalan embereket.
2020. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#2-es ott az a gáz ahogy írtad is hogy a szülei jómódúak.Lehet csak ezért van vele a lány😔
2020. jan. 17. 22:27
 7/12 A kérdező kommentje:
mirőlszól és ismersz közölük olyat,akinek csinos barátnője van?
2020. jan. 17. 22:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,rám ha ezek összessége jellemzőek lennének nem szívesen próbálkoznék senkinél.


Ezt úgy hívják reális önértékelés.


Miért lenne veled egy jó adottságokkal rendelkező,ha te minden szempontból 0 vagy?

Őszintén szólva engem sokkal jobban zavarna,zavarná az önértékelésemet,hogy semmit sem érek.


Én attól vagyok rosszul,amikor ilyet látok,hogy hogy rekedhet meg valaki ezen a szinten,és miért kielégítő számára az,hogy aki mellette van az jól nézzen ki?

Más nem is érdekli az életben csak ez?

Ez olyan szomorú....

2020. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Buszon, metrón szoktam látni ilyen párokat. Valószínű, hogy nem gazdag fiúk, mert fiatalok és tömegközlekedéssel járnak szóval biztos nem a pénzükért van velük a lány. Amúgy meg nehogy már a külső legyen a fő szempont neked. Ha te mást nem fogadsz el, ha mondjuk nem néz ki tökéletesen, hogy várod el, hogy téged meg szeressenek. Inkább a belsődet építsd és akkor jobban fognak tapadni rád a lányok
2020. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7 Szerintem abból, hogy csúnya és buta embereket sem ismerek, egyenesen következik, hogy mikor a nőjüket látom, őket sem csinos/csúnya kategóriákra osztom.
2020. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!