Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti ismertek olyan párokat...

Ti ismertek olyan párokat ahol a fiú csúnya, buta, pénze sincs, lakása, semmije de mégis együtt van vele egy modellalkatú, nagyon szép lány?

Figyelt kérdés
Én nem ismerek,De ha ti ismernétek az reményt adhatna nekem és sok más szegény és csúnya fiúnak.
2020. jan. 17. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#5 Kamu. Én vagyok a világ legrondább embere. És még csóró is.
2020. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Először is, a szépség relatív. Láttam már olyan párt, ahol a lány szép volt, a fiú meg nem igazán, de annak a lánynak meg lehet hogy az én párom nem tetszene.


Másodszor, buta fiúval valószínű csak buta lany lesz együtt, persze attól még szép lehet éppenséggel.


A probléma inkább a többivel van szerintem, a legtöbb lány nem hiszem hogy olyan párt szeretne akinek nincs pénze, mert azzal nem nagyon lehet jövőt tervezni (az én párom sem milliomos, de rendszeres havi jövedelme van, amivel átlagos szinten élünk, kicsit tudunk félretenni).

A lakás nálam nem mérvadó, a legtöbb átlagos fizetéssel rendelkező fiúnak nem feltétlenül van lakása. Persze nem mindegy, hogy 25 vagy 40 éves...


Ha én csúnya, buta, szegény fiú lennék, először is megpróbálnék tanulni (bár a buta alatt nem tudom mit értesz pontosan) meg pénzt keresni, és nem elverni minden felesleges dologra. Az egy dolog, hogy valaki nem szép, okos vagy gazdag, ott a probléma ha nem is próbál meg tenni ellene.


22/L

2020. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!