Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok, május1-...

9 hetes terhes vagyok, május1-től megyek táppénzre. Tudtok tanácsot adni, mivel töltsem az azt követő 6 hónapot, hogy gyorsabban teljen? Ugyanis elég sokat leszek egyedül, a párom sokat dolgozik.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, én is szinte végig otthon voltam, sokat unatkoztam. Én már annyi mindent kitaláltam, gyöngyöt fűztem, üveget festettem, kötöttem, varrtam, mindenféle kreatív cuccot kipróbáltam, most tele van lommal az egész lakás :) Meg neteztem állandóan, olvastam, tévét néztem, rajzoltam. Ha lett volna eszem, inkább beiratkoztam volna valami tanfolyamra, hogy addig is csináljak valamit. Akkor már meglenne a nyelvvizsgám és nem a pici mellett kéne rá tanulnom. Na mindegy, szerintem csinálj valami olyat, amit már tényleg nem olyan könnyű a baba mellett. Akár tanfolyam, vagy jogsi, vagy valami ilyesmi.
2008. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Én egy percet se unatkozztam eddig.2 hónapja vagyok itthon augusztusra vagyok kiírva.Kertesházban lakunk már lehet kertészkedni, van 2 blöki akikkel foglalkozni kell, takarítok főtök és épp most végeztem a szex és new york 6 évadjával :(


Egyre jobb idő lessz, menj szabadba, csinálj valami kreatív dolgot amit szeretsz ami leköt, de ha tényleg a tanulás felé hajlasz akkor ez a legideálisabb idő, hogy tanulj.

2008. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még véletlenül se unatkoztam egy percig se. Folytattam a sportolást, persze visszafogottabban, csak amennyi jólesett, mind a mai napig csinálom is (27 hetes vagyok), sétálok a kutyámmal, rendben tartom a házat, kertészkedem, finomakat sütök-főzök, esténként kötök, varrok, a gyerekszobába mindent - függöny, ágynemű, rácsvédő - magam varrtam. Találkozom barátokkal, úszni járunk, zenét hallgatok, jó könyveket olvasok, ha van rá lehetőség, kirándulunk a párommal, stb. Kifejezetten élvezem az életet.
2008. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én oriflamezni keztem rengeteg emberrel és sok jó termékkel megismerkedtem, valamint még pénzt is kerestem vele. Próba szerencse. szia
2008. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia.Problémák merültek fel v.nem könnyű a munkád?Én 14 hetes vagyok és dolgozom, két hétig itthon voltam,mert beteg lettem(semmi komoly,de biztos ami biztos),de a végén már nagyon untam..Ha minden rendben halad,júliustól v. augusztustól megyek csak táppénzre.Persze a pénz sem utolsó,addig legalább rendes fizut kapok és több marad a babára vásárolgatni. :-)Vigyázzatok magatokra.
2008. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is csak majd a 33. héttől maradok itthon pedig 2 kisgyerekre vigyázom napi 10 órában.. de én szeretem csinálni. persze, ha valami baj lesz, azonnal abbahagyom. utolsó időkben pedig a gyerekszobát fogom szépitgetni, ruhákat és egyéb dolgokat vásárolgatni.. és rengeteget fogok pihenni!!! tervezem még egy francia nyelvtanfolyamra való beiratkozást is..
2008. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogsz unatkozni.Én 5 hónapja vagyok itthon,nekem is sokat dolgozik a párom,de én egyszer sem unatkoztam még.Mindig találok magamnak valamit.Te is föl fogod magad találni,és el sem hiszed,milyen gyorsan elrepül ez a pár hónap!!

Szép babavárást kívánok neked!!!!

29 hetes kismami

2008. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló hekyzetben vagyok. Most a 11. hétben vagyok, s mikor kiderült, hogy babás vagyok, azonnal táppénzre vett a dokim. Immáron 4 hete unatkozok itthon. Párom sokat dolgozik, és utazik.

Én sokat sétálok, mostmár hogy jó idő van, s a friss levegő a rosszulléten is segít. Sokat olvasok főleg a babával kapcs. dolgokat, s próbálok pihenni is.

És eltelik egy nap.

2008. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!