Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem születik minden...

Miért nem születik minden ember normálisnak, nyitottnak, értelmesnek és jónak? Miért kell léteznie a magánynak? Kinek hiányozna a magányosság érzete ha nem lenne?

Figyelt kérdés
A magány,egyedüllét nem jó dolog.De ha éppen magányra is vágyunk az sem tart sokáig hiszen társas lények vagyunk,szükségünk van a többi emberre.Miért nem egyenlő képességekkel születik minden ember?Miért vannak ilyen nagy különbségek az emberi sorsok között?Pl.az egyik hetente cseréli a nőjét,kocsiját,a másiknak meg egész életében nincs se autója,se nője.Én még szerencsésnek mondhatom hogy egészséges vagyok.De ez kéne hogy legyen az alap hogy mindenki egészséges.
2020. jan. 20. 10:26
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
85%
Az élet igazságtalan. Ebben egyet értek veled. Az emberek meg nem szörnyetegek csak néhányan. Nem mindenki szörnyeteg. De az tény hogy az élet nem igazságos. Ettől függetlenül nem gondolom azt hogy nekem alanyi jogon kéne járnia párkapcsolatnak. A jobb anyagi körülményekért meg tenni kell.
2020. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
#40-es Te nem lehetsz több 20 évesnél:)
2020. jan. 20. 11:38
 43/49 anonim ***** válasza:
79%
Te sem kevesebb 80-nál.
2020. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
68%

Az élet igazságtalan, de a lustaknak nem is lesz jobb.

Es miután láttam az ALACSONY, SOVÁNY, CSÓRÓ, CSÚNYA, ÁPOLATLAN FOGAZATU, KOCSI/JOGSI, SAJAT LAKAS NÉLKÜLI ismerősömet is becsajozni, persze az tény hogy a barátnője se fog megnyerni soha egy szepseg versenyt, azóta üres hisztiznek tartom a parkeresesi rinyat.

A munkahely is tanulás, vagy jó lehetőség kihasználása.

Nekem jól fizető munkahelyem van, de ha elmondom mivel foglalkozom, 20bol 19 ember lehulyez.

2020. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol?
2020. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Nézd meg ha összeraksz 2 bármilyen kisgyereket, ismerkednek, játszanak, érdeklődnek egymás felől.

Nézz meg két felnőttet.. ugye?

Igy születünk majd később emelett kell dőntenünk.

2020. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
65%
Jol el szorakoztok ti itt :)
2020. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
38%
A társadalom elég negatívan tudja befolyásolni az embert. Ezt a teremtő tudhatja, hogy miért egyenlőtlen embereket teremt.
2020. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Jó filozofikus felvetés.


Az embereket késztetések irányítják. Az egyikben arra van erős késztetés, hogy társaságban legyen, sokszor a társaság középpontjaként.

A másikban az a késztetés, hogy távol maradjon a társaságtól, még akkor is, ha ő valahogy mégis vágyna a társaságra.


Késztetés az is, hogy valaki mutogassa, mije van (az autós, nős példa), valakinek meg nincs ilyesmire késztetése.

Egy bizonyos idő után az okosabbak, bölcsebbek egyébként is rájönnek, hogy az igazi érték nem az újabb és újabb kocsi, nem az újabb becserkészett jónő (vagy nők esetén a menő pali), nem a vagyontárgyak, nem a felületes, eldobható olcsó emberi kapcsolatok.


Az egészség már nem késztetés kategória.

2020. jan. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!