Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem birok ki jonni a depresszi...

Nem birok ki jonni a depressziobol. Igy kell le elnem mar az eletem?

Figyelt kérdés

Folyamatosan arra gondolok,h nem lesz parom sose.Amig masnak van nekem nincs.Nem birok ezen tul lepni.Bar meghalnek :(

Pszihologushoz ne kuldjetek,nem egy nyelven vagyunk :/

Valoszinu a kulsom miatt nem kellek .Kover vagyok.Probaltam fogyni,de nem megy.Valamiproblemam lehet,h nem birok fogyni.Jo le adtam mondjuk 2 kilot nagy nehezen 1 honap alatt...de meg mindig 1218 kilo vagyok :( 173 cm-hez :/



2020. jan. 20. 18:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
128 kilo*
2020. jan. 20. 18:52
 2/11 A kérdező kommentje:
Privatozo szexajanloknak uzennem,h pasi vagyok :*
2020. jan. 20. 19:05
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Olyan nincs, hogy nem tudsz fogyni. Renget hasznos videó van a YouTube-on erről, ráadásul teljesen ingyenes. Személy szerint Valentin Tormát ajánlom, ő tudja is mit beszél, és az élethez is van pár hasznos tanácsa. Ha ez sem jön be, akkor baj van, és orvost kell keresni. Amint mennek le a kilók, az önbizalom azzal arányosan előbukkan, és minden egyszerűbbnek fog tűnni. Nagy erőfeszítések kellenek hozzá testileg-lelkileg, de hosszú távon megéri. Egyébként én is depressziós vagyok, és hasonló céljaim vannak, mint neked, csak kisebb mértékben. De hidd el, ez a megoldás. Ha szeretnél beszélni, vagy csak egy kicsit kiönteni a lelked, nyugodtan írj.
2020. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Na. Hogyan próbáltad, milyen mozgás, milyen rendszeresen? Étrend? Miket eszel, milyen sűrűn, milyen mennyiségben? Cukrosat fogyasztasz-e? Stb..


Csak őszintén. Nem engem bszol át, hanem magad.

2020. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az életeden csak te változtathatsz. És addig kellene amíg nem leszel a saját tested börtöne.

Rengeteg szakember van aki segít a fogyásban. Ki vizsgálják, hogy van-e belgyógyászati ok vagy csak a lustaság miatt vagy elhizva. Adnak etkezessel, sporttal kapcsolatban tanácsot. Vagy akár befizethetsz egy személyi edzőre is.

Pszichológusok közt is millió fajta van. Biztos van olyan akivel egy rugóra jár az agyatok.


Vagy ha a pszichológust nem akarod, akkor kezdetnek keress olyan könyveket, amik az elhizas lelektanarol szólnak. Általában akik nagyon kövérek, azoknak nem a teste éhes, hanem a lelke.

2020. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hergeld fel magad, pörögj be, próbálj ki új dolgokat, menj el bulizni, vagy olyan programokra, amik feltöltenek, ha akarsz menj el edzeni, vagy vegyél táncórákat, vágj bele végre az életbe! Tök mindegy, hogy lesz-e párod, kicikiznek-e, mennyi idő alatt mennyit fogysz, fogysz-e, csak éljél! 15 évig voltam depressziós, és közben voltak párkapcsolataim is. Nem az kell az élethez, csak te.
2020. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2020. jan. 21. 02:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, a fogyással kapcsolatban.

Mozgás van?

2020. jan. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem megyek orvoshoz.Bonyolult lenne,h menjek.Ezt nem reszleteznem,h mire gondolok.

Mozgas? Van...annyira most telen azert nincs,de van.

2020. jan. 21. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Lány vagy vagy fiú? Ha lány akkor bármikor lehet párod ha fiú akkor nehezen valóban. Nekem sem volt soha barátnőm és én is túlsúlyos vagyok én 120 kg és 183 cm. Sportolok rendszeresen naponta több órát nagyon edzett vagyok nem fulladok ki de valamiért nem fogyok leés szerintem annak köszönhető hogy nem lehet tudni hogy a mai élelmiszerekben mivel lassan minden mű hogy kinek hogy reagál a szervezete ezekre az ételekre. Lehet persze olyan ételeken élni ami egészségesnek mondható de az ára is magas. Gondolok itt például 100%-os narancslére a tesoban lehet kapni ott a zöldségek alatt és ezer forintba kerül. Tehát az egészséges életmód élelmiszerekben szerintem drága. Megeszek mondjuk napi ugyanannyi kalóriát mind egy sovány ember és mondjuk az én szervezetemben nehezen szívódik fel a kaja mint mondjuk egy sovány emberen. Attól nekem diétáznom kell mert egy sovány ember ugyanúgy eszik pizzát meg hamburgert mint egy elhízott. A sovány nem hízik tőle az elhízott meg igen. Most én attól hogy hízok tőle még ugyanúgy fogom őket enni mert semmivel sem eszek többet egy sovány embernél. Sokat sportolok amit írtam fentebb és sok sovány embernél is edzettebb vagyok. Sajnos az emberek viszont külsőleg ítélik meg az embereket és úgy hogy biztos ha valaki elhízott az sokat eszik és nem mozog. Na ez a tévhit és sok ember ezt nem tudja.

27/f

2020. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!