Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan és mivel lehet elűzni...

Hogyan és mivel lehet elűzni a gondolatokat, hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Nappal elvagyok mivel dolgozok.


Teljesen ki vagyok esténként és reggel valószínűleg a hormonok.


A volt barátnőmről álmodok, hogy fogom a kezét és sétáltunk, közben beszélgetünk.


1,5-2 éve lett vége köztünk. El nem tudom mondani mennyire szerelmes voltam. 1 évig vártam vissza.


(utólag belegondolni durva volt)



Azóta nincs sikerem a nőknél, mintha megátkozott volna.



(Azon gondolkodom, hogy elmegyek futni vagy kerékpározni ) bár biztos lefagynák -2,3 ban.



2020. jan. 21. 05:49
1 2
 1/12 anonymousreview60 ***** válasza:
86%
Ez baj. Az még kb. oké egy nagy szerelemnél, hogy 1 évig vártad vissza, de a gyásznak már véget kellett volna érnie. A sport jó ötlet: fittebb leszel a következőhöz, menet közben találkozhatsz jóseggű csajokkal! :-). Menj házon kívül emberek közé! Ha ez 1-2 hónap alatt nem tereli el a gondolataidat, akkor javaslom, hogy menj el pszichoterápiára, mert eszerint magadtól nem sikerül a dolog feldolgozása!
2020. jan. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

Tedd önmagad rendbe s zárj le dolgokat magadban...

Fogd fel, hogy új életet kezdesz, de ahhoz hulladékként nem tudsz bele vágni.


Szedd össze magad!


Milyen gyenge s ösztön állat lehetsz...

2020. jan. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már évek óta nincs nőm és ez nem is érdekel. Belegondolva, hogy mennyi időmet elrabolták a párkapcsolatok, amikben voltam és mennyi energiámat felemésztette a barátnőim állandó vergődése és nyekergése mindenért, meg hogy meg kellett nekik állandóan felelni, nehogy szakítsanak, utána a végén meg úgyis mindig szakítás lett belőle, hát még belegondolni is szörnyű. Egy kevés dugás nem ér ennyi kínlódást, mert körülbelül csak az a jó a párkapcsolatokban.
2020. jan. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Osztom utolsot csak nökent.

Nem ér meg annyi ideget enni mint amennyi jo van benne akkor inkabb egyedül es nincs melletted akkor olyan aki beszol, kicsinal, szakitassal zsarol, ugy hogy full artatlan vagy es szerelmes es meg sem èrdemled.

Inkabb egyedül mint terrorban. Aztan a szakitas miatti kin. Megismetelnèd azt az egy èv szenvedest egy ujabb szakitassal? Inkabb örülj hogy nincs aki miatt kibuksz es szenvedsz. Felszabadito nekem arra gondolni hogy igaz hogy nincs baratom, de egyszer sem fekszem le ugy hogy a parnàmba sirok barki miatt is vagy egyszer sincs az hogy rettegek mikor csal meg, vagy egyszer sincs az hogy le vagyok cseszve mert nem mosogattam el vagy hasonlo.

2020. jan. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly ill 2018 ban karácsonykor(!)szakitott velem a barátom mert az anyjaval leültünk megbeszelni hogy mivel pont aznap vannak naluk is vendegek karacsonykor (összegyülve rokonok)amikor nalunk es nem oldhato meg az együtt karácsonyozás azaz hogy a baratommal pàrkent jelenjünk meg, es ha lenne gyerekpnk en vinném magammal ilyen esetekben az en csaladomhoz, az anyja(!)vèleménye miatt ezert kellett szakitanunk amikre hösiesen bologatott a fia(a baràtom), mindezt ugy hogy nalunk mindig "random"a karacsonyi csaladi összejövetel, azaz ez èvben összevissza volt fel napot itt masik napon fèl napot masik rokonnal stb. Plane hogy abszurdum ilyen miatt szakitani.


En a kövi 2019 es karacsonykor visszaemlèkeztem sajat magamra mennyire szenvedtem 2018 karàcsonyan hogy egy világom omlott össze, en szabàlyosan visszamennék a multba àtölelni vigasztalni magam. Full nem èrdemeltem meg. Es szoval a kövi karàcsonykor csak nyugtàztam hogy ugye sokkal jobb igy egyedül, mert nem sirok karàcsony napjàn most nem fàj a szivem.


Nezd te meg a szakitasod napját masik évben. Hát nem szebb csodásabb az a napod anélkül a kin nélkül egyedül?

2020. jan. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval. Amikor volt valakim, ha nagyon szerettem, elkezdett szemétkedni, a kedvességet gyengeségnek értelmezte, ezt ketten is megcsinálták. Voltak, akikkel alapból jó barátok voltunk, csak ott a szexuális vágy nem volt meg a részemről, hiába jöttünk ki jól amúgy. Aki testileg vonzott, és jó volt az ágyban, az agresszívnek bizonyult hamarosan. Amikor együtt éltem valakivel, megszűnt a saját életem, ilyen háztartási robotnak éreztem magam, a személyes érdeklődési körömre nem jutott idő, mintha meghaltam volna.
2020. jan. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

De mekkora már tenyleg ilyen miatt szakitani higy neked es a párod csaladjanak egy napra esik a karacsonyi party es nem tudtok igy parkent egyszerre két helyen lenni ezert te elmesz a csaladodhoz ö az övehez vagy barmi mas es masnap karacsonyozol a parod csaladjaval es mindezt csak mert a pàrod anyjának ez nem tetszik ezert kidob a párod miközben te azt hitted a szerelem mindent legyöz es belepusztulsz szinte a szakitasba?

Ma sem tèrek magamhoz amugy de a logikaja miatt.

2020. jan. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tapasztaltam, aki kimutatja a mély szeretetét, azt elkezdi ezért megvetni a partner, pitiző kutyának tekinti és úgy is bánik vele.
2020. jan. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Keress egy kis homi lányos fiút magadnak, és öltöztesd be csajnak. És dughatod:D
2020. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8# Ezt én is észrevettem. Vicc ez az egész párkapcsolat. Én nem tudom elképzelni azt, hogy a másik elől bármit is eltitkolják.
2020. jan. 21. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!