Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék normális lányokkal...

Hol tudnék normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magam, hiányzik egy társ, barátnő akit szerethetek.

De úgy látom, hogy az ilyen fiúk mint én nem nagyon keltem fel a lányok figyelmét. Nem járok bulizni, nem cigizem, nem drogozom.

Az ilyen fiúk fognak kelleni valaha egy nőnek?

21 éves vagyok.


2018. nov. 11. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Csak így tovább, ha pedig a mai átlag csajok kellenek a nagyrészüknek nem a normális srác kell, mint te vagy én szval jah sok sikert!
2018. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
26%

Egy normális lány már a kérdésedből megmondja, hogy valami baj van nálad.. csak nem írod le.

Ha csak annyi volna, hogy szimplán nem szeretsz bulizni és nem dohányzol-drogozol, akkor már rég lenne barátnőd.


Lemerem fogadni, hogy nulla önbizalmad van. Ebből adódóan élőben egy kuka vagy ha lányokkal kell beszélned.


Azt tanácsolom, hogy először tegyél rendet magadban, lásd be a hibáid, változtass és mehet a randizás.

2018. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nincs is lehetőségem lányokkal ismerkedni 😕

Utcán nem tudok csak úgy oda menni egy lányhoz.

Már dolgozom.

2018. nov. 11. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát itt gyakorin biztosan nem.
2018. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!