Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék értelmi fogyatékos...

Hol tudnék értelmi fogyatékos lányokkal nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Azért értelmi fogyatékos lányokkal akarok ismerkedni,mert "normális" lányok nem fognak velem szóba állni hiszen én elég furcsa ember vagyok.Legutóbb mikor randiztam egy átlagos lánnyal meg is jegyezte hogy elég furcsa ember vagyok,még nem találkozott ilyennel.Aztán mondta hogy ne haragudjak de nem szeretne velem találkozni többet és azóta nem is keressük egymást.De a legtöbb lánnyal a randiig nem jutok el mert a külsőmön is látszik hogy valami nincs rendben velem.
2019. máj. 14. 13:18
1 2 3
 1/22 nemaRendőrség ***** válasza:
85%
Gépész karokon
2019. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
A legjobb helyen jársz! :D
2019. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Itt a lányok,nők többsége nekem épeszűnek tűnik.Nekem csak egy olyan furcsa lánynál van esélyem,amilyen én is vagyok.De én inkább fogyatékosnak tartom magam,nem furcsának.
2019. máj. 14. 13:28
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Pedig az írásod alapján nem tűnsz fogyatékosnak, jó, vesszőket nem használsz, de amúgy helyesen írod le a szavakat, jól is fogalmazol... miből gondolod, hogy fogyatékos lennél?
2019. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
:DDDDDd Remélem nem törlik kérdést.
2019. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az egyik ok amiért fogyatékosnak tartom magam az,hogy nem tudok természetes lenni.Nincsenek hangulatváltozásaim,mindig ugyanolyan vagyok.Valamint nem tudok beszélgetni,minden szót úgy kell belőlem kihúzni.
2019. máj. 14. 13:44
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

Ez most komoly? Legalább annyit írtál volna, hogy enyhe értelmi fogyatékos, de így ezt ebben a formában nem akarom elhinni. Mit kezdenél egy olyan szerencsétlen (sajnálom, hogy így írom) értelmi fogyatékossal, akit pelenkázni kell, teljesen önállótlan, folyamatos gondoskodásra szorul?

Te meg vagy buggyanva?? Az a helyzet írásod alapján, hogy igen. CSAK azért akarsz értelmi fogyatékossal ismerkedni, mert a "normális" nem áll szóba veled. Hűű, fordulj pszichológushoz. ÉS most nem a szellemileg fogyatékos lányok ellen beszélek, mert nem tehetnek róla, hogy mondjuk agyvérzéssel születtek, vagy agykárosodással, de ha te is is hasonlónak tartod magad, akkor hogy gondoskodsz róla? Belegondoltál egyáltalán? Enyhe értelmi fogyatékos lányokkal bárhol ismerkedhetsz. Úgy is látni fogod rajta, hogy vele sem stimmel valami. Vagy keress fel egy ilyen intézményt, ami bentlakásos, nézz körül, vállalj önkéntes munkát az intézetben, beszélgess velük. Önkénteseket mindenhová keresnek. Jobb ötletem a kérdéseddel kapcsolatban nem nagyon van.

2019. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
7. vagyok. #2-es, hát ebben van valami. Pedig én is nő vagyok, de sokszor dobok hátast. :)
2019. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem a súlyosan értelmi fogyatékos lányokra gondoltam,hanem akik hasonlóak mint én.Akik tisztában vannak a betegségükkel,meg tudják is mi történik körülöttük de nem tudják kifejezni magukat,hozzám hasonlóan nem tudnak kommunikálni.
2019. máj. 14. 13:59
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
7. vagyok. Oké, értem. Ha mindenképpen ismerkedni akarsz, akkor tényleg azt javaslom, hogy menj be ilyen helyekre, ahol hasonló problémával küszködő enyhén fogyatékosokat foglalkoztatnak, akár nappali helyekre, vagy olyan munkahelyre, ahol ilyen lányokat alkalmaznak. Neked kell keresgélni, mert nem mennek a helyedbe. Neten még nem hallottam olyan oldalról, ahol kimondottan nehezen kommunikáló emberek keresnek társat. Remélem, nem sértettelek meg. Egyébként rengetegen vannak, akik írásban jól kommunikálnak, de a való életben két mondatot nem tudnak értelmesen kinyögni, mert ez egyfajta betegség. Ha már megismered, akkor te is és ő is feloldódik. Nem kizárt, hogy találsz ilyen lányt. Még az is lehet, hogy valaki ír neked itt privátban. Drukkolok, ha tényleg valós a kiírt kérdésed.
2019. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!