Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a jó az egyedüllétben?

Mi a jó az egyedüllétben?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Több időd jut magadra, van időd kiismerni magad, minden olyan dolgot megtudsz csinálni, amit szeretnél és egyedül is lehet, azt csinál, amit akarsz, nem mondja meg senki, ha hazaérsz mit tegyél vagy mit kellett volna tenned.
2020. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Hiba lenne egyoldalú dicshimnuszt zengeni arról, hogy milyen jó az egyedüllét, de sok szempont van, ami miatt szeretem. Nem kell senkihez, semmiben alkalmazkodni. Jó néha az embernek saját magába szállnia - és ebbe a legtöbbször nem illeszthető bele egy másik ember jelenléte. Kevesebb az esély arra, hogy a tervedbe beleszól bárki is, - és teljesen mindegy, hogy milyen stílusban, ill. szándékkal próbálja ezt megtenni valaki, nem mindig jó ez. Van számos rossz oldala is az egyedüllétnek, de a kérdés nem erről szólt.
2020. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy vagyok vele, hogy jobb az egyedüllét, mint olyan emberek társaságában lenni akikkel nem akarok. Akár barátság, akár párkapcsolat.
2020. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A magam ura vagyok. Nem kell 0-24-ben másokhoz igazodni, én döntöm el hogy mikor és mit csinálok, időben és pénzben is jobban kijövök.
2020. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szabadság, függetlenség. Kevesebb feladat, több szabadidő.
2020. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Tudsz olyan tevékenységeket folytatni amihez csak te kellesz.

Pl rajzolás, zenére elmélkedés, futás(nem szeretek mással futni, mert hátráltatjuk egymást).

Meg ki tudod üríteni a fejed, nem kell a másikra koncentrálnod.

2020. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

-Nincs aki kihasznál

-Nincsenek hatalmi játszmák.

-Nem tudnak fájdalmat okozni.

-Nem tudnak megcsalni.

És ami a legfontosabb.

Nem kell hallgatnod a másik hisztijét. Az baromi unalmas. Főleg ha még hülye is hozzá. Huh.

2020. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szól senki, hogy mikor, mit csináljak, ne csináljak, csak magamat okolhatom, ha rosszat teszek.
2020. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7/8 Teljes mértékben ìgy fogalmaznàm én is!Abszolút ìgy van.

Az egyedüllét maga a szabadsàg.

2020. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!