Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti milyen külsejű nőről vagy...

Ti milyen külsejű nőről vagy férfiról szoktatok álmodozni? Milyen az ideálotok?

Figyelt kérdés
Nekem az alacsony,barna szemű átlagos testalkatú lányok jönnek be,akik amellett hogy szépek,kedvesek,aranyosak,közvetlenek is.Hogy egy példát mondjak nekem az olyan lányok az eseteim mint pl.Ava Max énekesnő.Személyesen ugyan nem ismerem,de a külsejét tudjuk milyen.Én az olyan típusú lányokról álmodozom mint Ő.Akik kedvesek,szerények,de egyben vagányak,tüzesek is.Fiúkhoz is lányokhoz is szól a kérdés,ha van kedvetek,válaszolhattok🙂
2020. jan. 29. 09:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én altalaban olyan férfiröl aki vékony, sötétebb haju, hord gyürüt, közvetlen, szereti a testiséget, tud szerelmes lenni, hü es lehet vele hosszabb tàvon tervezni, ambiciozus, fejlödésorienalt mint én, közös csalàd az elsö nala mint nàlam, vidàm tipus, értelmes azaz nem èrt félre es epitö viat is lehet vele folytatni azaz nem értelem logika nelkül köti az ebet a karohoz, jo vele az àgyban, es igényli azt es nem megunja, vannak haverjai akikkel kijövök én is es jokat bandàzunk. Kb ilyesmik.
2020. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1-es de pontosan milyen külsejű?Izmos,magas,alacsony?Kreol bőrű?Én azzal hogy Ava Maxot mondtam példának,el is mondtam mindent a külsejéről.
2020. jan. 29. 09:52
 3/21 anonim ***** válasza:

[link]


Minden álmom!

2020. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3-as hú ez igen!😉
2020. jan. 29. 09:58
 5/21 anonim ***** válasza:
8%

Elsö vagyok

Kb 175-180 magas es vékony.

"Müizmokat"es kövèrsèget rühellem es a szakàll ràm kiàbrànditoan hat nagyon.

Tetszik ha felül hosszabb a haja vagy kocos hatàsu es par tincs a szemebe log esetleg es vastagabb a szemöldöke


Alig talalok googlen hasonlot...de valamit linkelek mire gondolok csak nem ennyire extrém feltünöen ertem de nem talalok szolidabbat:

. [link]

Kb mint Adam Lambert csak ö gyakran szakallas


Plusz tetszik a szemtus/fekete kontur a szem körül is pasikon ha nem feltünö!

2020. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

Talan ez szolidabb kep rola

[link]

2020. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Most làtom hogy homoszexualis. Valahogy vonzom az ilyeneket ill biszexualis sracokat amugy is az èletben. Erre a hatalmas googlen is azt talàlom spontan aki tetszik aki homi. Ez komoly..
2020. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha a férfi valamivel magasabb nálam, ami talán nem magy elvárás a kb 168 cm magasságommal. Tehát ennél magasabb legyen. Vékony, csak szálkás alkatú. Nem szeretem, ha agyonra van gyúrva.

A sötétetebb haj jön be. A "szélfútta" rövidebb haj és a félhosszú (fül alattig érő kb) ezek között bármilyen lehet, de a göndör nagyon nem tetszik. Arca legyen sima. Maximum a nagyon kis borosta elmegy. Szakáll bajusz szóba sem jöhet.

Tetszenek a világos szemek nagy fekete szempillákkal. A kicsit szögletes arcvonások szépen formált, kissé telt ajkakkal. Öltözködésben a sportos, elegáns jön be. Nem tetszenek a férfiakon az ékszerek, sem a tetkók. Az tetszik leginkább, aki természetes módon csinos, de persze ápolt és ad magára. Csak a túlzásokat kerülje.

Belső tulajdonságokat illetve én a jó fiúkat kedvelem. Udvarias, érzelmes, romantikus, de emellett ügyes, bátor, megállja a helyét. Figyelmes, szereti a párját kényeztetni.

2020. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Vékony vöröses hajú szemüveges, természetes kinézetű, kicsit csúnyácska lányok.
2020. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
Nekem oszt mind1 csak tudjon fogazni.
2020. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!