Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnál is eltelik úgy hétvége,...

Másnál is eltelik úgy hétvége, hogy nem szól senkihez?

Figyelt kérdés

Kevés barátom van, a kevés közül is sajnos többen külföldre mentek, vagy egyéb okból megszakadt a napi kapcsolat. Újabbakat kialakítani pedig felnőttként nem egyszerű...


Valahogy rémisztő megélni felnőttként, hogy péntek este munka után elköszönök a munkatársaimtól, majd ott az egész hétvége, amikor egyedül vagyok, nincs kihez szólni, legfeljebb egy-egy bolti pénztárosnak mondok annyit, hogy "jó napot kívánok", vagy "köszönöm".


Más is van/volt ezzel így? Ti mit csinálnátok/csináltatok?



2020. jan. 31. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyik munkatársaddal sem vagy olyan viszonyban, hogy esetleg onnan válogass valakit hétvégi programokra?
2020. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
A kutyáimal szoktam néha veszekedni a filmen.
2020. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen, amikor egy emberekkel teli hét után hétvégére annyira tele van a tököm a szocializációval, hogy egész hétvégére kikapcsolom a telefonom és élvezem a csendet. Vannak barátaim, de egyikükkel sem beszélek minden nap, van, akivel havi rendszerességgel szoktam csak, mi is messze élünk egymástól.
2020. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

Hány éves vagy? F/N?


nincs semmi hobbyd, sport, egyéb időtöltés, aminek kapcsán ismerkedni tudsz emberekkel...?

2020. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

hetek is

(otthon dolgozok)

2020. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

El és akkor mi van?

A férjem dolgozik (hétvégén is) amikor hazajön alszik az éjszakai ügyelet után, így nehezen viselné, ha beszélgetni akarnék.

Ilyenkor élem az életem, elmegyek úszni, felhívok egy barátot - neked is vannak! - elhívom vagy elmegyek hozzá, de szeretek és tudok is akár egyedül is lenni.

2020. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Gyakran van ez, épp vizsgaidőszak van egyetemen, a barátok tanulnak, akivel nem egy kollégiumban vagyok, velük nem futok össze, a szobatársaimmal meg nem beszélünk, amit nem igazán bánok, szóval ez a másfél hónap nagyjából ilyen volt.

De engem nem viselt meg, de ha neked ez nem jó, keress valakit, biztos akad egy barát:)

2020. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hetek is (munkahelyet leszámítva).
2020. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim, nincs kapcsolatom, közel 30 évesen a szüleimen kívül nem tudok máshol szólni, így gyakran telik csendesen a hétvége. Korombelivel két beszélgetés között olykor hetek eltelnek. Pár éve az akkori főnököm már a hét elején a hétvégét szervezte, sőt, még este 6-8 órakor mentek munka után moziba a barátnőjével. Ezért vagyok rosszul, ha bárkitől közös programot szervezve megkapom a nincs időm kifogást. Megmondhatnák, ha nem akarnak velem lenni, de ennél jobb indokot is kitalálhatnának. Ha lenne kivel találkozni, valahogyan mindig szakítanék rá időt. A hétfői napokon a főnököm percekig tudta volna mesélni a hétvégét, én meg 2 másodpercben: eltelt, nem csináltam semmit.
2020. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én már végeztem az egyetemi vizsgákkal, nincs semmi teendőm, ma konkrétan ki sem léptem a lakásból. Tegnap is csak boltba mentem, senkivel nem beszéltem, még írásban sem nagyon. Sorozatokat nézek, zenét hallgatok és depizek itt magamban egész nap. Nincs jó tanácsom, de átérzem a helyzeted.
2020. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!