Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Hol találhatnék támogató közegeket?

Ahol épitik az embert és nem lehuzzák.

aug. 8. 23:06  Privát üzenet  

A válaszok

Én gondolatban támogatlak.

A kérdést nem sikerült pontosan értelmeznem.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont aug. 8. 23:08 Privát üzenet
Ne keress ilyet. A probléma elől nem elzárkózni kell, hanem megoldani, másképp hamar eljuthatsz oda, hogy semmiféle negatív dolgot nem fogsz tudni elfogadni. Ez is az élet része.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont aug. 8. 23:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én azon vagyok de azért jó ha nem totál egyedül van az ember és van akinek fontos.

# 3/7Időpont aug. 8. 23:36 Privát üzenet
Lany vagy?

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont aug. 8. 23:41 Privát üzenet
Blade Bone nevű felhasználó válasza:

A legtöbb magányos emberrel az a baj, hogy szeretnek szenvedni, illetve büntetni magukat. Sokuk észre sem veszi, hogy nincs egyedül...

Egyébként azt kell mondanom a kérdéshez kapcsolódóan, hogy amíg nem mutatsz valamit, nem fognak támogatni. Senki sem szeret negatív emberek társaságàban lenni. De ha látják, hogy erôs vagy és semmi nem fog ki rajtad, magadhoz vonzzod őket. Persze köztük is lesznek akik majd lehúznak, vagy legalábbis megpróbálják... De őket ki lehet szűrni és csak azokkal kell foglalkozni, akik maradnak a rossz napokra is.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont aug. 9. 02:38 Privát üzenet

Alapvetően a családodban kéne megtaláld, ha ott nem a barátaidnál..

Ha ott sem, ott marad az önbizalom, hogy bízol magadban, akkor is mikor senki sem. Te legyél önmagad legnagyobb támogatója.

Mert láthatóan ez a fajta érzés ma minden emberből kihalt, és ez miatt van ekkora "talajvesztettség".

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont aug. 9. 09:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pontosan leirtad talajvesztettség.Én képes vagyok mutatni is valamit nem erről van szó és nem vagyok negativ.Ha az lennék akkor szerinted odairtam volna hogy ahol épitik az embert és nem lehuzzák?

De ha látják, hogy erôs vagy és semmi nem fog ki rajtad, magadhoz vonzzod őket. -Akkor meg már nincs szükség rá szóval ez igy paradox.

# 7/7Időpont aug. 9. 10:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan találhatnék meg egy lányt aki nincs fönt semmilyen közösségi oldalon?
Hol találhatnék olyan lányt aki eljönne velem a tavaszi vásárba?
Hol találhatnék hasonló embereket?
Hol szerezhetnék tagokat egy kezdetben internetes támogató csoporthoz?
Hol találhatnék egy ilyen embert?
Huszonéves, humán érdeklődési körű fiúként hol találhatnék magamnak valakit, akivel ki tudok alakítani egy mélyebb kapcsolatot?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!