Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék támogató...

Hol találhatnék támogató közegeket?

Figyelt kérdés
Ahol épitik az embert és nem lehuzzák.
2019. aug. 8. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én gondolatban támogatlak.

A kérdést nem sikerült pontosan értelmeznem.

2019. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne keress ilyet. A probléma elől nem elzárkózni kell, hanem megoldani, másképp hamar eljuthatsz oda, hogy semmiféle negatív dolgot nem fogsz tudni elfogadni. Ez is az élet része.
2019. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én azon vagyok de azért jó ha nem totál egyedül van az ember és van akinek fontos.
2019. aug. 8. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Lany vagy?
2019. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Blade Bone ***** válasza:

A legtöbb magányos emberrel az a baj, hogy szeretnek szenvedni, illetve büntetni magukat. Sokuk észre sem veszi, hogy nincs egyedül...


Egyébként azt kell mondanom a kérdéshez kapcsolódóan, hogy amíg nem mutatsz valamit, nem fognak támogatni. Senki sem szeret negatív emberek társaságàban lenni. De ha látják, hogy erôs vagy és semmi nem fog ki rajtad, magadhoz vonzzod őket. Persze köztük is lesznek akik majd lehúznak, vagy legalábbis megpróbálják... De őket ki lehet szűrni és csak azokkal kell foglalkozni, akik maradnak a rossz napokra is.

2019. aug. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően a családodban kéne megtaláld, ha ott nem a barátaidnál..


Ha ott sem, ott marad az önbizalom, hogy bízol magadban, akkor is mikor senki sem. Te legyél önmagad legnagyobb támogatója.

Mert láthatóan ez a fajta érzés ma minden emberből kihalt, és ez miatt van ekkora "talajvesztettség".

2019. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pontosan leirtad talajvesztettség.Én képes vagyok mutatni is valamit nem erről van szó és nem vagyok negativ.Ha az lennék akkor szerinted odairtam volna hogy ahol épitik az embert és nem lehuzzák?


De ha látják, hogy erôs vagy és semmi nem fog ki rajtad, magadhoz vonzzod őket. -Akkor meg már nincs szükség rá szóval ez igy paradox.

2019. aug. 9. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!