Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem találkozhat az...

Miért nem találkozhat az ember mindenkivel akivel szeretne? Miért csak ugyanazzal a néhány emberrel tartjuk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha minden lánnyal találkozhatnék aki szimpatikus bárhol is él a világban.Én csak magyar embereket ismerek,a lányok is akiket ismerek mind magyarok.Személyesen kevesebb emberrel tartom a kapcsolatot mint interneten.De akivel interneten tartom az is mind magyar.Jó lenne külföldi emberekkel,lányokkal is beszélgetni személyesen.Így semmi értelme nincs idegen nyelvet tanulnom.
2020. febr. 10. 22:45
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
18/L a munkám miatt nem mehetek ki.Nem mehetek most szabadságra.
2020. febr. 11. 09:50
 22/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ilyesmiben nem hiszek, hogy ha én ide születtem akkor nekem Kukutyinba született meg a párom. Továbbá nincs ilyen hogy tökéletes ideális pár akit kizárólag rendelt az élet. Mindenkivel kell csiszolódni, az amerikai lány másképp szocializálódott mint te, ez már önmagában adna pár konfliktust, ami csak rajtatok állna, hogy megugorjátok vagy inkább "megszöksz"...
2020. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Én azt mondom hogy nem jó hogy csak magyar embereket ismerünk.Főleg hogy nagyon sok magyar ember csak lehúzza az embert a gondolkodásával meg a stílusával.
2020. febr. 11. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!