Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért zakkanok meg fél évnyi...

Miért zakkanok meg fél évnyi kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Eddig ez a második komoly kapcsolatom. És nem is gondoltam volna, de megint ugyanaz történt, mint az előzőben. Egy kicsit beleőrültem vagy nem is tudom.

Mindegyik jól indult, de kb fél év után azt éreztem, hogy a saját dolgaimat elhanyagoltam és elkezdtek hiányozni. Már minden "aggodalmát" túlzásnak gondolom, zavarnak a figyelmeztetései, pedig tudom, csak kedvesen akarná, de sokszor fojtogatásnak érzem. A rossz szokásai is zavarnak. Amikor haragszik valamiért és veszekszünk azt is hisztinek gondolom. Jajj ezeket is olyan rossz érzés volt leírni, mert borzasztó hibásnak és emiatt tehetetlennek érzem magam :(


Ilyen lenne a személyiségem? Nem vagyok kapcsolatra való? Mit tegyek?


Köszi! 20L



2020. febr. 12. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
kabinláz jelenség, nagyon ritka, hogy emberek között akik sokáig együtt vannak ne alakulna ki valamilyen konfliktus. Ez tulajdonképpen normális, de meg kell tanulni kezelni őket különben előbb vagy utóbb mindenki az agyadra megy.
2020. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha ezen nehezedre esik túljutnod, akkor nemes egyszerűséggel nem való neked hosszútávú kapcsolat.
2020. febr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
jobb lenne neked egyedul
2020. febr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogjuk tudni kitalálni ennyiből, főleg, hogy magad sem tudod az okait. Keress fel egy jó pszichológuat vagy ha kellően érettek vagytok, akkor egy párterápia is bőven szóba jöhet, jó lenne ha reflektáltabbak lennétek a kapcsolatotokat illetően.

Ha nem érted meg mi zajlik benned, könnyen ismételheted ezeket a hibákat a végtelenségig.

2020. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Most rendben van minden:D

2020. márc. 14. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne temesd a kapcsolatra való alkalmasságodat. Az is lehet, hogy nem hozzád illő emberrel jöttél össze (nem mindenki szokott túlzottan aggodalmaskodni a másik dolgait illetően). A másik rossz szokásai akkor a leginkább zavaróak, ha az ember magába fojtja, hogy zavaróak, megbeszélés, megoldás helyett. Fél év után pedig nagyon gyakori, hogy az embernek elkezdenek hiányozni a nagy szerelemben teljesen háttérbe szorult saját kis dolgai.
2020. márc. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!