Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell hetekig, hónapokig...

Miért kell hetekig, hónapokig ismerkedni, amikor 10 perc alatt meg lehet tudni a lényeget?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy szerintem fölösleges hetekig levelezni vagy akár személyesen ismerkedni a lényeget 10 perc alatt megtudhatjuk.Van e barátja?Hova jár iskolába?Mi szeretne lenni?Szüleivel lakik e még?Dolgozik e valamit?Milyen típusú ember?Tehát 10 perc elég kéne hogy legyen hogy eldöntsük hogy összejövünk az illetővel vagy sem.Vagy ti nem így látjátok?
2020. febr. 20. 23:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
18%
Ha 10 perc nem is, de pár óra alatt simán. Aki csak húzza halasztja a talit, szexet, belemenést, az vagy lúzer vagy csak szìvatja a másikat. Ha valóban működik két ember kapcsolata azt tudni fogod azonnal. Pl én a barátnőmmel 6 nap levelezés után találkoztam. Amint megláttam, tudtam hogy ez most komoly lesz. Ő sem játszmázott, kb azonnal all in volt.
2020. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%

Ahhoz, hogy egy tartalmas kapcsolatot építs ki valakivel,rengeteg időre van szükség.

Amikor ismerkedsz valakivel, akkor nem egy előre megszerkesztett listáról kell lehúznod a megtudott infókat, hanem meg kell teremtened a szimpátiát a másikkal.


Az, hogy pl a PTE ÁJK-ra jártál, nem tesz különösebben szimpatikussá, de az, ha nem laposodik el veled folyton a beszélgetés, az már igen. Vagy ha könnyen meg tudsz nevettetni. Vagy ha látom, hogy nem vagy egy link alak. Vagy ha látom, hogy hogy bánsz más emberekkel.

2020. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Blade Bone ***** válasza:
87%
Ha beleírod ebbe a tíz percbe a szexet is, akkor sem hangzott volna rosszabbul a kérdés... :D :D
2020. febr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Így is rövid az élet és egy csomó fölösleges kört lefutunk.Ez olyan mintha két napig főznénk egy mákos tésztát mert egyenként megszámolnánk a mákszemeket.
2020. febr. 21. 00:25
 5/36 anonim ***** válasza:
97%

Tíz perc alatt minden helyzetben adott viselkedésmintályát megtudhatod?

Kétlem.

A randik amúgy is idealizált helyzetek, de a több idő így is jobb lehetőséged ad arra, hogy több szempontból is megismerd a kiszemelted.

2020. febr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
#5-ös szerintem nem fogom jobban megismerni fél év után sem.Például sok férfiról is akkor derül ki hogy egy szemét amikor megkapták a nőtől amit akartak.A szexet.
2020. febr. 21. 00:34
 7/36 A kérdező kommentje:
Tehát ha csak fél év után fekszik le velük a nő akkor fél évig színészkednek de ha már 10 perc után akkor elég csak 10 percig színészkedni nekik.
2020. febr. 21. 00:37
 8/36 Blade Bone ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de nem lehetsz valami jó szakács. :D
2020. febr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Blade Bone nem azt mondtam hogy én 2 napig főzöm a mákos tésztát:)Csak ha úgy főznénk ahogy ismerkedünk,hetente ennénk csak főtt ételt.
2020. febr. 21. 00:52
 10/36 A kérdező kommentje:
Azért érdekes hogy általában az emberek sietnek,rohannak,nem érnek rá,De ha ismerkedésről van szó képesek akár évekig is elhúzni az ismerkedést.
2020. febr. 21. 00:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!