Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nekem egy ilyen no kellene,...

Ha nekem egy ilyen no kellene, mások miért gondolnok gonosznak ez miatt (itt a gyakorin)?

Figyelt kérdés

oLYAN baratnot szeretnek aki visszahuzodobb ember ugyanolyan mint en.Es olyat aki nem a vilagkozepe akar lenni,egy olyant akin mondjuk segithetek:Peldaul semmi penze,utcara fog kerulni,akit masok nem szerettek sosem meg a sajat szulei sem,akit kerulnek a pasik stb.

Az itteni emberek szerint csak azt akarom,h ki hasznaljak egy ilyen not.Ez nem igaz...azert lennek gonosz mert segiteni akarok? nem kotelezem arra,h szerelmes is legyen belem.Mindenki maga donti el kivel akar lenni.Es az ilyen noknek baj ha segiteni akar valaki,vagy mi? nem ertem az embereket neha.Egyszeruen sajnalom a rossz sorsu lanyokat,noket...


2020. febr. 22. 09:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Ja, egy szép, szegény, visszahúzódó nőnek 50 ezerért adsz ki egy szobát, ha férfiről van szó, neki meg 100 ezerért. Ezeket hívom én ge**nek.
2020. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ha te mondod!
2020. febr. 22. 10:02
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

megmentő daliás lovag szerepében akarod magad feltüntetni egy kiszolgált sorsú nőnek, hátha beléd szeret és szétteszi a lábait...


Legalább akkor vállald föl, hogy mit miért akarsz. Segítesz neki, de utána meg akarod dugni, kapcsolatot akarsz tőle seb.


Ez amit leírtál nagyon átlátszó, szürke zóna..

2020. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Még ezt hányszor szeretnéd megkérdezni??

Akadj már le a témáról!

Hihetetlen hogy egyes emberek kepesek hónapokon át újból és újból feltenni ugyanazt a kérdést...mondd már meg hogy ennek mégis mi értelme van?!

Más választ vársz mint az előző 30alkalommal??

2020. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Mert a te megmentőnek előadott szereped azt takarja, hogy olyan nőt szeretnél, aki teljes mértékben tőled függ. Akinek nincsenek még emberi kapcsolatai sem, nemhogy némi vagyona.

Nem tudom, hogy a saját önbizalomhiányodat takargatod, hogy egy ilyem kiszolgáltatott ember nem fog elhagyni vagy csak uralkodni akarsz valaki felett, hamár máshol nem érvényesülsz.

Kérdés: "Ha nekem egy ilyen nő kellene..." Leírás:"nem kotelezem arra,h szerelmes is legyen belem. Most akkor mit is akarsz? Egy nőt/barátnőt /párt/társat vagy csak támogatni ember társadat? De akkor az lehetne férfi. Vagy egy szervezet tagjaként emberek csoportjain segíthetnél, nem csak egyet, nemtől független. Vagy kortól.

De te nőt akarsz, aki veled van, mert más nincs.

Ijesztő.

2020. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
# 5 Visszakerdezek. Fogadjunk te nőként kommenteltel?
2020. febr. 22. 10:45
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Fogadjunk, én is arra teszek.

#5

2020. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Azért mert már nagyon régóta írogatod ezt ide különböző formában és mindig az a lényege, hogy te egy sérült, már-már beteg embert akarsz magad mellé, aki anyagilag, egzisztenicálisan is függővé tennél magadtól, befolyásolnád, irányítanád.

És ez nagyon beteg dolog, figyelembe véve, hogy alapvetően a személyeséged nem ilyen a mindennapokban.

Nem tudom pontosan mi ennek a megnevezése, de kb. a szadista sorozatgyilkosok bírnak ilyen személyiségjegyekkel (lásd. Gyilkos elmék c. sorozat)

2020. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

# 8 Ne a gyilkos elmeket nezd,hanem a valos sorozatgyilkosok torteneteit olvasd.

Na ide figyelj ram: En senkit nem akarok magamhoz lancolni,csak segiteni,h az illeto talpra alljon.Az mar az o dolga,h utanna lenne kedve ismerkedni vagy sem.En meg mondanam a startnal,h szivesen ismerkedem ha os is benne van.

2020. febr. 22. 17:16
 10/20 A kérdező kommentje:
Amugy lehet a narcisztikusra gondolsz...
2020. febr. 22. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!