Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nekem egy ilyen no kellene,...

Ha nekem egy ilyen no kellene, mások miért gondolnok gonosznak ez miatt (itt a gyakorin)?

Figyelt kérdés

oLYAN baratnot szeretnek aki visszahuzodobb ember ugyanolyan mint en.Es olyat aki nem a vilagkozepe akar lenni,egy olyant akin mondjuk segithetek:Peldaul semmi penze,utcara fog kerulni,akit masok nem szerettek sosem meg a sajat szulei sem,akit kerulnek a pasik stb.

Az itteni emberek szerint csak azt akarom,h ki hasznaljak egy ilyen not.Ez nem igaz...azert lennek gonosz mert segiteni akarok? nem kotelezem arra,h szerelmes is legyen belem.Mindenki maga donti el kivel akar lenni.Es az ilyen noknek baj ha segiteni akar valaki,vagy mi? nem ertem az embereket neha.Egyszeruen sajnalom a rossz sorsu lanyokat,noket...


2020. febr. 22. 09:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jelezd a felajánlásod a családsegítő szolgálatnál, ők majd biztosan küldenek valakit.
2020. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Én is szívesen segítenék sok fiatal lánynak. Kicsit kezelésbe venném őket, azt megoldódna a gondjuk egy pillanat alatt, de azzal se lenne gond, ha tovább tartana a dolog.
2020. febr. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem ez nem nárcizmus. Azért írtam, mert hónapok óta kérdezgeted ezt itt, mindig finomítod és rövidíted a szöveget a kritikák alapján. De attól még a lényegen nem változtat
2020. febr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
# 13 Foglalkozz a sajat problemaiddal legyel szives...
2020. febr. 27. 14:30
 15/20 anonim ***** válasza:
Mondod te akinek, pont az kell, hogy más problémájával foglalkozhasson :D
2020. febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

# 15 Nincs eleted vagy miert kovetsz meg szapulsz engem?

Ha nem tetszik ami a kerdesemben van keress masikat akkor!

2020. febr. 28. 17:43
 17/20 anonim válasza:
ez gusztustalan, ilyen szándékú férfival bizos nem jönnék össze...
2020. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
# 17 Koszonom,h hozza szóltál...
2020. márc. 4. 17:08
 19/20 gungasam ***** válasza:
Akit a (anyagi)függő viszony kötne a személyes kapcsolatban sosem lehetne teljesen megbízható társ...Főként nem anyagiakban.
2020. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
# 19 Minden esetben szerinted ?
2020. márc. 23. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!