Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jogosan zárkózom el az emberek...

Jogosan zárkózom el az emberektől?

Figyelt kérdés

25/F

Az én életem nagyon rossz, mondhatni semmilyen, teljesen üres.


Nincsenek barátaim, nincsen barátnőm, soha nem is volt.


Nem járok sehová, még Magyarországon is alig voltam valahol, nemhogy külföldön. Ennyi idősen már szinte mindenki járt külföldön és rengeteg helyen, illetve rengeteg sok-sok tapasztalattal rendelkezik, én meg semmilyen tapasztalattal sem rendelkezem az élet minden területén szinte.


Az másik dolog, ami bánt, hogy az érettségit sem fejeztem be, 8 általánosom van csak. Egy olyan munkahelyen dolgozom, ahová elég a 8 általános. Nos, és elzárkózom az emberektől, nem szeretném ha megismernének engem. Mert úgy érzem, hogy hozzájuk képest senki vagyok. Még semmit sem értem el az életben. Abszolút semmi sikerem sem volt!


Ha pedig azt kérdeznék tőlem, hogy idézzek fel az életemből egy boldog pillanatot, akkor nem tudnék felidézni! Egyáltalán nem!


2020. febr. 23. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Jogod van ehhez, de biztos jó irány?
2020. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

En is igy vagyok haver.De te jobban allsz.

Nekem csak 6 osztalyom van.

2020. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Biztosan nagyon szereted így érezni magad.
2020. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Barát Csaba ***** válasza:
66%
nem a pénztől lesz valaki értelmes ember
2020. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Először is iratkozz be egy felnőttképzési iskolába és szerezz egy érettségit. Mindjárt lesz sikered. Utána meg egy szakmát. A nőkre nézz rá, állj velük szóba. Járj moziba, konditerembe, sportklubba, nyáron strandra. Hol laksz (mármint milyen lakásban)?
2020. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Tűzz ki egy cèlt, hogy mi szeretnèl lenni a kèsőbbiekben. Pl: èpìtèsi vállalkozó/személyi edző... Az emberek rendkìvül barátságosak, így hamar cimborákat is tudsz találni a környezetedben.
2020. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fogalmazásodból nem azt nézem ki, hogy nincs érettségid. Talán sokat olvastál?

Azt tanácsolom, amit a 8. válaszoló: iratkozz be tovább-tanulásra, mert szerintem megvan hozzá az eszed. Ne legyen kisebbségi érzésed másokkal szemben. Mindenkiben megvan bizonyos érték, tehát beenned is.

2020. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Javítok: a 8. válaszoló helyett 5. válaszolót kell érteni.
2020. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!