Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet megszabadulni...

Hogyan lehet megszabadulni teljesen a nárcisztikus emberektől?

Figyelt kérdés
Most csenddel veréssel büntet azaz megszakít velem minden kapcsolatot és nem akar velem sehogy sem kommunikálni. Ez borzasztóan rosszul esik. Már hónapok óta tart. Van valakinek tippje arra hogy hogyan lehet ezektől a gerinctelen férgektől megszabadulni?
2020. jan. 4. 07:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk baromira nem mindegy, hogy a férjed, az anyád vagy egy haver az illető.

Ha pedig nem szól hozzád, akkor meg is szabadultál tőle, nem? Vahy együtt laksz vele? Ha igen, vagy dobd ki a lakásból, ha a tiéd, vagy költözz el, ha az övé. De tényleg nem értem, hogy ha hónapok óta nem beszéltek, hogy akarsz még ennél is jobban megszabadulni tőle.

2020. jan. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem szabadultam meg tőle. Pont ezzel akar legjobban bántani hogy megszakít velem minden kapcsolatot hogy azt higyjem békén hagyott.
2020. jan. 4. 07:17
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez most zavaros nekem. Ha nem szeretnél személyesebb dolgot megosztani ezzel kapcsolatban, akkor nem tudunk segíteni.

Viszont akkor próbáld meg egy olyannal megbeszélni, akiben megbízol.

2020. jan. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Nem kaptunk túl sok információt.

Nekem úgy sikerült megszabadulni hogy megbántottam a kis lelki világát (az okok nem érdeklik), és én vagyok a szemét a szemébe azt várja h fussak utána.

2020. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ha nálad lakik, kirakod. Ha nála laksz, elköltözöl. Ha alkalmazottja vagy felmondasz. Egyéb kérdés?
2020. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire ragaszkodsz hozzá? Te mennyire ragaszkodsz hozzá? Van-e előnye ennek a kapcsolatnak, vagy csak hátránya van? Mérlegelj. Ha sok a negatívum, akkor hanyagold minden téren.
2020. jan. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Elköltöztem 200 kilométerre. Nagyon jól áll faternak ez a távolság.
2020. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Tuti tippem van: pszichiáter és válás, ha megteheted. Minél előbb. És készülj fel a legrosszabbra is, mert a nárcisztikus férgek mindent bevetnek, hogy megmaradj nekik - hiszen kell a cseléd, a bűnbak, az ingyenluk stb. A pszichiátered vagy a pszichológusod kőkemény támasz legyen, mert csakis akkor lesz esélyed egy válásra és utána arra, hogy úgy átdolgozod a személyiségedet, hogy ne szívj be még egy nárcisztikus férget. Mint amilyen apuci és/vagy anyuci volt.


Nem lesz könnyű, hogy képteltesen fogalmazak, vért fogsz pisálni, de ha meg akarsz szabadulni a szeméttől, vállald fel, különben oda az egész életed. Az EGÉSZ életed. A nem kispályás nárcisztikus férgek nagyon értenek ahhoz, hogyan telepedjenek BELE az ember lelkébe, úgy, hogy onnan szinte kimarni, kivésni kell őket, morzsánként.

2020. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Ja, még egy: az előző a házastáűrsra szólt. Ha a szüleidről van szó, akkor is ez az ábra, csak a válás helyett a soha többé nem látni a téma, barátnál, barátnőnél telefonszámcsere, letiltás, teljes kirakás az életedből.


És jó pszichiátert vagy pszichológust keress, mert sok köztük a buta, gyenge és a sarlatán. Nem egy van, aki a végén még téged hibáztatna hogy te vagy a hülye, mert azonosul az agresszorral, nem elaborál és tök hülye a szakmájához. Tisztelet a kivételnek.

2020. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
De már megszabadultál tőle nem? Ő nem keres téged, te sem keresed... Most már csak annyi a feladat, hogy nem gondolj rá. Tényleg nem értem mi van. Ha megkeres, akkor meg mond neki, h nem akarsz vele sem találkozni, sem beszélni. Egy idő után majd talál magának új áldozatot, és elfelejt ő is. Volt egy ilyen munkatársam, és mindig csak az aktuális volt barátnőjét zaklatta.
2020. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!