Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lesz barátnőm ha senkinek...

Hogy lesz barátnőm ha senkinek sem tetszem?

Figyelt kérdés
Nem tetszem senkinek.Régebben leveleztem lányokkal,De nem volt értelme mert hiába küldtem képet,az volt a válasz hogy nem jövök be,nem vagyok az esete,olyan lány is volt aki azt írta hogy rusnya vagyok.Én soha nem fogom megtapasztalni hogy milyen érzés tetszeni valakinek.Én csak azt tudom milyen érzés nem tetszeni.Hát igen,nem születhet mindenki jóképűnek.Nekem ezt dobta a gép.
2020. febr. 24. 20:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azért jól elbeszélgettem a lányokkal amíg nem tudták meg hogy nézek ki.Szerintem a többségük bízott benne hogy jó pasi vagyok de csalódtak.
2020. febr. 24. 20:46
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

És most erre mit írjunk?

Én se vagyok egy bálkiralynő, sőt ha kép készül rólam az általában baromi előnytelen.

Javaslom a való életben való ismerkedést, nem pedig a neten.

19/L

2020. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Oké, kipanaszkodtad magad. Ettől még nem tudunk neked barátnőt találni. Próbálkozz élőben, mást nem igazán lehet mondani erre a sablon szövegeken kívül.
2020. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#2-es a neten könnyebben elbeszélgetek mint élőben.A múltkor élőben beszélgettem egy lánnyal,azt mondta inkább maszturbálna,De velem akkor se feküdne le.
2020. febr. 24. 20:51
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Mi a gyászért lettem lepontozva ? XD
2020. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Mennyi idős vagy?
2020. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#3 élőben kevés lánnyal ismerkedek.Ugyanúgy kikosaraznak,mint itt a neten.Mit tudok tenni?El kell fogadnom a véleményüket.
2020. febr. 24. 20:54
 8/17 A kérdező kommentje:
23 vagyok.
2020. febr. 24. 20:55
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Azt mondják, férfiaknál már az is elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél. Mondjuk nekem személy szerint fontos a kinézet, de néha olyan szép lányokat olyan ronda pasikkal látok...

Talán munkahelyen vagy egyéb közösségben lenne több esélyed, ahol együtt vagy nőkkel hosszabb távon, és akkor a személyiséged miatt mégis beléd szerethetnek.

Esetleg próbálkozz vak csajokkal.

2020. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9-es a személyiségemmel sem tudom megfogni őket.Lehet hogy el kéne fogadnom hogy annál tovább nem fogok jutni lányokkal,nőkkel mint a beszélgetés.
2020. febr. 24. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!