Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tetszem senkinek? 21/L

Miért nem tetszem senkinek? 21/L

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, ráadásul mérnök szakon, ahol sok fiú van. Mindig mondták nekem majd az egyetemen úgyis lesz barátom, főleg olyan szakon ahol sok a fiú. Ennek ellenére már egy ideje ide járok, de senki nem vesz észre, senkinek nem jövök be. Barátaim vannak, fiúk is elég sok, de mindegyik egytől egyig csak "haver" -ként tekint rám. Ha elmegyünk bulizni, vagy tanulunk együtt, minden oké, úgy értem, hogy a társaságomat élvezik, meg hívnak is bulizni. De én még buliba se találtam senkit, ott se vesz észre senki. Pedig elég barátkozós is vagyok.

Külsőm: nem vagyok magas lány, 168 cm. Hosszú szőkés hajam van, arcom átlagos, nincs rajtam sok smink, természetes hatást kedvelem meg az áll jól. Az alakom viszont katasztrófa, mellem semmi, sajnos nekem tényleg semekkora, nem B-s, sőt még az AA-s melltartó is nagy kicsit. Szóval tényleg semmi :(. Ellenben ezzel nem vagyok túl vékony, combom van, viszont a fenekem szintén kicsi és lapos. Próbáltam hízni, de csak a hasamra ment, sehová máshova. Nem tudom, mit csináljak ezzel, ha hizok mellre és fenékre semmi nem megy. Próbálok nőiesen öltözködni, de úgy is látszik, hogy semmi nőiesség nincs. Lehet az alakom a probléma?

Szóval előzőre visszatérve barátkozni szeretek, nem vagyok bezárkózott, ha hívnak nem kifogásokat keresek, hanem megyek velük, de még se történik semmi. Soha nem volt még barátom, és már bánt, hogy 21 éves vagyok, más már több kapcsolaton túl van, én meg...

Kérlek segítsetek mit csináljak, nem csak olyan kérdést várok, hogy majd egyszer úgyis lesz, hanem hogy min változtassak? Ahogy csinálom eddig, ezek szerint nem jó...

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2019. jún. 28. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján nem látom azt az okot ami miatt ne lehetne barátod

oké külsőre nincs nagy melled és husisabb vagy, de azért ez nem olyan alkat ami senkinek nem kell!


biztos, hogy a külsőddel van gond?

lehet a belső is probléma, vagy csak maga a kisugárzás

tehát jó fej havernak való vagy, de többet nem tudnak elképzelni veled, pl a személyiséged miatt, vagy valami rossz szokásod miatt

2019. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%

Legyél vélony!

A melled már úgysem lesz nagyobb, akkor legalább legyen feszes, jó alakod! Add le a súlyfeleseget, sportolj, egyébként fenekére is lehet edzeni, az izomtól nagyobb, kerekebb, formásabb lehet.

2019. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ilyen téren önbizalmam az tényleg nincs sok, sajnos már évek telnek el, hogy szeretnék barátot, és kezdem egyre kevésbé elképzelni, hogy valaki barátnőként tekintsen rám. lehet ennyire érzi a környezetem ezt?
2019. jún. 28. 22:26
 4/18 anonim ***** válasza:
24%

ha rágörcsölsz és még te magad sem hiszel benne na az nagyon riasztó tud lenni!


a szeretet koldusokat és a görcsös embereket elég gyorsan levágja a másik

én voltam mind2 oldalon, egyik sem jó tudom jól

kicsit össze kellene magadat szedned


sportolsz valamit? a mozgás segít az önbizalmad növelésében több okból is

és a másik talán kicsit veszélyesebb dolog, kérdezz meg egy közeli barátot aki őszintén elmondja a véleményét

2019. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Aerobikozni járok.
2019. jún. 28. 22:29
 6/18 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem jössz be senkinek? Ha ránézésre túl zárkózottnak tűnsz, akkor alig fognak próbálkozni srácok. Plusz minden "nem kellek senkinek" lány ismerősömnél vannak jelentkezők, csak épp nekik nem felelnek meg.

Műszaki egyetemre járok, a legrondább lányt is hívták randira.

Mutass nekünk egy képet az alakodról és az arcodról, de kétlem, hogy ezzel lenne gond. Nem lehet, hogy simán nem is nyitsz az ismerkedésre és egy szőke herceget vársz fehér lovon?

2019. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%

A férfiak azt szeretik, ha egy nő kihozza magából a maximumot. Meg azt, ha valami megragadja őket a nőben. Ez lehet külcsín, viselkedés, belbecs.

Belbecs: egyszer, évekig szerelmes voltam egy lányba, aki kb úgy nézett ki, mint az Antal Imre tévés műsorvezető. Óriási vörhenyes orral, kifogástalan, vékony alak. Gyönyörű, lakkozott körmök. De egy sem érdekelt, (pro-kontra) mert amikor hozzám szólt olyan bájosan, hogy majd elolvadtam. csak a kis személyisége, stílusa miatt! Meg azért az is fontos volt, hogy kihozta magából a maximumot. Okos volt, jól öltözött.

Javaslatom lényege:

Hozd ki az előnyeidből a maximumot, és a hátrányaid elhomályosulnak.

Ha nincs melled, legyél vékony hozzá. Mint Sporty a Spice girlból, vagyki. :-)

Járj edzőterembe, legyél formás izmos.

Keress rá a neten olyan hirességekre, akik kb úgy néznek ki mint te. És másold az öltözködésüket, sminket, stb.

És ha végképp ciciket akarsz, csináltasd meg, több millió nő nem tévedhet! :-)

2019. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is próbálj picit fogyni a combikról. A görcsös pasira-várást és az önmagával való nem-megbékélést valamilyen szinten biztosan megérzik a srácok. Jó haver vagy egy pasis szakon, eljársz a fiúkkal, meg kicsit fested is magad, ez jó... de biztosan vannak lányok is tajzad kívül, akik benne vannak egy buliban, probálj meg NŐ, CSAJ lenni, csajokkal "csajoskodni" és nem fiuk "társasága" lenni. Legyél szexi! És bizony van olyan ruhadarab, amit előnyösen tudsz viselni, és nőies lenni benne. Alapvetően itt lehet a fő probléma, hogy nem látod TE magadban a nőt. Akár pszichológussal is érdemes lenne beszélned erről.
2019. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

Nehéz így ezt megítélni. Más az, ahogy te látod a dolgokat, és máshogy látnak téged az emberek. Lányként annyit tudok mondani, hogy fiúkat én csak nagyon indokolt esetben kerülnék.


Szeretném azt mondani, hogy valamikor nincs logikus magyarázat rá, miért kerülnek vkit, de meglátásom szerint mindig van egy ok. Ennek az oknak a felderítése most a feladatod. (A haverokkal kellene egy őszinte beszélgetés, ők pasik, csak látják.)

2019. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem az alakod, akkor az arcod/hajad/ruhád lehet a probléma.


A másik az is lehet, hogy a fiúk nem mernek kezdeni nálad, főleg ha többen vannak egyszerre körülötted.


Ahelyett, hogy a csodára várnál és siránkoznál, te is kezdeményezhetnél valakinél :)

2019. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!