Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan nehéz jól kinézni?...

Miért olyan nehéz jól kinézni? Miért kell hozzá olyan sokmindenre odafigyelni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya,tudom mit kéne tennem hogy jól nézzek ki,Hogy könnyebben találjak barátnőt.Csak az a baj hogy nehéz megtenni az első lépést.Meg ehhez sok pénz is kéne az meg nincs.Új ruhákat kéne venni,olyanokat amik jól állnak,oda kéne figyelni az étkezésre,többet kéne mozognom,meg kéne csináltatnom a fogaimat,normális frizura kéne stb.Úgyhogy lenne mit csinálnom de nem teszek semmit.Viszont egyedül sem akarok maradni.
2020. febr. 26. 16:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lenne jó ha úgy néznék ki jól hogy nem kéne csinálnom érte az alapvető dolgokon kívül semmit.
2020. febr. 26. 16:30
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Piacokon vannak nagyon jó ruhák olcsón

2. Fogászat van állami is, melyet a TB áll

3. A sok pénzre a jó munkahely a gyógyír

4. Nem tudom hol laksz, felénk 3000 forintból meg van egy zsír frizura

5. Ha nem vagy súlyosan elhízott, akkor has jelenléte nem akadály a párkeresésben (sőt). De legyen azért benned erő, legalább annyi, hogy a csajt fel tudd emelni.


Igazából az neked a gond, hogy ezek alap dolgok, melyek nincsenek meg neked ezekszerint. Rakd őket mielőbb rende.

2020. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha semmit nem vagy hajlandó önmagadért tenni, akkor ne várd, hogy majd varázsütésre jön valaki. Ez olyan, mint amikor nézed az ételt az asztalon, nem mozdulsz meg, de azért elvárod, hogy a szádba másszon. Járj el futni, az ingyen van, egy hajvágás se túl nagy összeg, aztán talán ez ad egy kis motivációt, hogy min kellene változtatnod még.
2020. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2-es géppel szoktam levágatni a hajam egy hosszra mert úgy a legolcsóbb.Ugyanabba a télikabátba és pulóverekbe járok már 5 éve.És ugyanabban a sapkában is.
2020. febr. 26. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Turkálóból szoktam vásárolni. Rengeteg jó cucc van csak meg kell találni (igaz én nő vagyok)
2020. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5-ös én turkálóba soha nem találok olyat ami jó lenne rám.Legtöbbször csak gyerekméret van.
2020. febr. 26. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Hát igen a jó külsőhöz pénz kell sok pénz aki azt mondja hogy ez nem igaz az hazudik vagy h*lye nézd meg a férfi a világhírü modelleket szinészeket egyik sem szarral gurigázik komoly pénzeket költenek magukra és a model csajaik is havi szinten milliókat b*sznak el magukra
2020. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a h*lye aki nem tudja feltalálni magát kevés pénzből. Van lehetőség, csak nyílván a lusták számára csak a sok pénz jelent megoldást.
2020. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is tedd rendbe az anyagiakat,szerezz egy jó szakmát vagy piacképes diplomát,mellé angol tárgyalási szin aztán németet még javaslom,mielőbb kezdj el az adott szakmában gyakornokoskodni aztán kizárólag a versenyszférába menj el dolgozni benne.

Akkor hidd el lesz pénzed.

Amúgy nem olyan sok pénz ez.

Hidd el a cigi,sör vagy aki junk foodokat eszik annak drágább a kajája mint nekem,pedig nagyon minőségi ételeket veszek.

Aztán érdemes outletbe menned akár Parndorfba ott be tudsz vásárolni jó áron figyeld mikor van még nagyobb akció.

Pl én vettem egy BOSS inget 7500 Ft volt,EREDETI csak outlet ár.

Vagy volt egy kabát ami negyed áron volt.

Ezekre érdemes odafigyelni.


Aztán javasolom a kondit,a nők imádják az izmos testet,én még nem láttam izmos kigyúrt férfit nő nélkül és nem is akármilyenek, nagy lesz a mozgás tered.

Érdemes majd felkeress egy személyi edzőt aki kajatervet edzéstervet ad meg megtanítja a gyakorlatokat.

2020. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!