Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért megy ilyen nehezen a...

Miért megy ilyen nehezen a lányokkal az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Szeretnék lányokkal barátkozni sok mindent használok erre facebook tinder badoo. Nem kapcsolatot keresek hanem lányokkal ismerkedni barátkozni, ha lesz valami esetleg az úgy is a barátkozás közben kialakul de nem ez a célom. Jól érzem magam szingliként. Nemrég lett vége és jó most szabadnak lenni. Sokaknak írok csak sajna vissza nem írnak :/ 22/f

2020. febr. 26. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Ne félj, majd fognak jönni csőstöl ha viszed is valamire és

ennek jól látható anyagi jelei is lesznek.

2020. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz olyan lányt találni akit érdekelnek a fiús dolgok is és innetől meg túlbonyolítod, mert a legtöbb lánynak van valós élete, ami fontosabb neki mint a virtuális "barátok"...

Egy kapcsolat akár 3 nap alatt is ki tud alakulni, a szex akár egyetlen este alatt is, aztán az már a szereplőkön múlik, hogy mi lesz belőle később!


Egyvalami óriási ostobaság ezzel kapcsolatban:


- Az előítélet, az eleve elrendelés...

2020. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"ha lesz valami esetleg az úgy is a barátkozás közben kialakul" - pont ezért
2020. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem akarsz kapcsolatot akkor nem a virtuális világban kellene keresned a magány ellenszerét.

Lépj be egyesületbe, iratkozz be tanfolyamokra vagy vállalj önkéntes munkát!

Segíts másokon, hogy rajtad is segíthessenek.

2020. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyabban itt senki sem akar ismerkedni,mert rengeteg a kamus és ezt ők is tudják. Saját tapasztalat.
2020. febr. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

18-20-as korosztály legtöbbje azt sem tudja, hogy miért van fenn Badoon vagy Tinderen, elég ezekhez bio-kat olvasni. ("Nem tudom, hogy mit keresek itt", "Csak szétnézek", "Jöttem röhögni rajtatok" Badoo: "Valami majd alakul", "Semmi komoly") Szóval itt még egy alap pár mondatos kommunikációt is nehéz kialakítani, mert vagy egyéjszakást akarnak 10/10 pasikkal vagy szimplán semmit és csak azoknak írnak vissza, akik 10/10-esek. A felhozatal sem a legjobb, olyan, mintha futószalagon lennének gyártva. Egyforma stílus, képek sokszor még a bio-k is ugyanazok. Na meg ott a két véglet 90%-ban. Vagy szép/szebb, de flegma, egyszavas válaszokat adó, értelem jelét nem nagyon mutató csajok kontra nagy darab/számomra nem szép lányok, akik vagy tele vannak szintén elvárásokkal vagy önbizalomhiány miatt önsajnálatba kezdenek, nem veszik komolyan a komoly érdeklődöket, stb. Nekem nagy csalódás volt mindkettő, mert egy értelmes lányba sem sikerült belefutnom, hiába a sok match ilyen-olyan kategóriába tartozó lányokkal. Legtöbben, akik normálisnak tűntek is, kiderült, hogy szakítás után vannak vagy épp alakuló kapcsolatban vagy kapcsolatban :D

Szóva én feladtam ezt az egész társkeresős mizériát, pláne a neten.


Élőben meg sok akadályozó tényezője van az utcán leszólításnak. Lehet barátja, lehet szakítás után, alakuló kapcsolatban, nem nyitott az ismerkedésre, nincs ideje, siet, lehet, hogy a belső nem passzol meg ilyenek. Szóval egyelőre élvezem én is a szingli életet, mert ezek miatt kicsit elegem lett az egész kínlódásból.

2020. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!