Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Legnagyobb félelmem a magány,...

Legnagyobb félelmem a magány, miért nem tudok vele mit kezdeni?

Figyelt kérdés
Olyan magányos vagyok, pedig van családom, vannak barátaim is. Mindig várom hogy suliba mehessek,ott van társaság,aztán délután ha ráérünk megyünk erre-arra. Most meg így este rám tör a magány, nem tudom van velem. Vagy hogy mi ez,meg miért. Nehéz megfogalmazni valakinek hasonló?
2020. febr. 27. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet párt kéne keresned
2020. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, bár nekem barátaim sincsenek. 19/L
2020. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem sincsenek, társas magányban élek.
2020. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De miért? a saját társaságoddal mi a gond? Imádok a barátaimmal lenni,d e hatalmas az igényem az egyedüllétre is. Mindkettőt élvezem, és igazából ha békébe jössz magaddal szerintem te is élvezni fogod a saját társoságodat, hogy most csak te döntesz mit csinálsz, ez a te időd...ez jó
2020. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem félek a magánytól,de viszont beleroppanok abba,hogy senkinek sem vagyok fontos,senki sem szeret.
2020. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!