Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Facebookon lehet barátnőt...

Facebookon lehet barátnőt találni?

Figyelt kérdés
van vagy 300 ismerősöm és sok lány bejelölt de egyikkel se tudok járni vagy komoly kapcsolatot kezdeni én csinálom rosszul?

2020. márc. 4. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Te.
2020. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A Facebook még mindig nem társkereső, próbálkozz élőben vagy Tinderen.
2020. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
haverom folyamatosan ott csajozik akkor neki hogy megy?
2020. márc. 4. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Talán ismerősök ismerőseit jelöli be,és akkor elmondja,hogy én voltam az a rövid hajú fószer,akivel elbeszélgettél,és akkor beindul a beszélgetés. Valami ilyesmi. De lehet az is,hogy csak ugyanabban a városban lakik,és az ki van irva a falára,és akkor ráír valami érdekeset,és ez felkelti az érdeklődést,és beindul egy beszélgetés, aztán etc etc...Meg lehet csinálni!Igenis meg lehet. Sok példa volt már rá.
2020. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az exem utánam lévő csávójának összejött...azt mondjuk nem tudom, hogy meddig voltak együtt vagy hogy még mindig tart-e. Különösebben mondjuk nem érdekel szerencsére, de itt a példa, hogy lehetséges a dolog. Mondjuk szerintem töketlen és pofátlan másokra csak "dugnálak" mentalitással ráírni, és azok a lányok is idióták akik ezt férfiasnak vagy ilyesminek találják. Szánalmas egy világ ez sajnos.
2020. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csajozni tudni kell, nem olyan nehéz, sőt vannak források a neten, amik megtanítanak az alapokra. Elmondanám Facebookon sokkal több pár születik, mint bármely más fizetős vagy ingyenes társkereső oldalon. :))
2020. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!