Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha a masok altal csunyanak ki...

Ha a masok altal csunyanak ki kialtott nok is lepattintanak akkor jobb abba hagyni a tarskeresest?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lanyt akit elmondasa szerint megcsaltak sokszor.En biztositottam felolle,h en nem ilyen vagyok.Nagyon jol alakult minden.A tarskeresorol atmentunk facebookra...nade ott :( nagyon latszik az arcan,h felre all.Nem tudom elmagyarazni de olyasmi mint Rocky balboa.De engem nem zavar,nem a kulsot nezem.Kert rollam kepet...kapott 2ot is.Annyit irt,h nem rossz.De azota nem irt.Pedig azelott jol el csacsogott nekem :( Volt mar baratnom 1x.De igy 33 evesen ennyivel buszkelkedhetek :( a tobbi 100 ismerkedesem kudarc volt.En ha a masok altal rondanak titulalt lanyokkal szoba allok es nem is atverni akarom oket,akkor engem meiert pattintanak le ? :(
2020. márc. 6. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ne a másokkal foglalkozz (pláne azzal hogy miket mondanak bárkire) és ne csak a netes társkeresőkkel, hanem élőben is. Bármennyi kudarc is ér, próbáld újra meg újra.
2020. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

El fogyott minden onbizlmam.

Eloben nem megy.Munkahelyemen nem igazan van lehetoseg.Ahol lakok meg nincsennek single nok.Meg nok is alig vannak :D

2020. márc. 6. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy több hmmm csúnyább nőismerősöm sokkal kritikusabb mások kinézetét illetően, mint a szebb vagy átlagos nőtársaik.
2020. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom azért, mert nem teng túl benned sz ész.
2020. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Irj neki bibd el talalkozora! Ilyenkor ezt varja egy lany/no!! Nem leoattintort!

N

2020. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Én rég feladtam ezt az egész társkeresés faxságot. Elegem van a komplett megalázásokból...
2020. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

tegnap 23:15

Nem lakunk tul kozel sajnos egymashoz :/

2020. márc. 7. 07:56
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
33 éves létedre úgy írsz, mint egy 15 éves, ráadásul tele hibákkal. Ez azért erôsen tükrözi az agyi szintedet.
2020. márc. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En nem ertem milyen gonosz lelku emberek vannak itt.Miert kell a masikat egybol minositeni ? gonosz emberek vagytok mind!
2020. márc. 7. 09:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi ebben a gonoszság? Honnan kellett volna tudni, hogy nem vagy magyar. Ebben semmi gonoszság nincs, mert ha egy 33 éves magyar anyanyelvû ember így írna (merthogy rengeteg ilyen van), akkor érthetô, hogy miért nem találsz párt. De már önmagában ez a nyafogás, amit csinálsz, már az sokat von le a szimpátiából. Viselkedj férfiasan.
2020. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!