Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a nők akik azt mondjak...

Azok a nők akik azt mondjak vagy tudjak magukról, h bun rondák, azok miért nem merészebbek?

Figyelt kérdés

Ugy ertem,hogyha akad valaki akkor miert engedik el olyan konnyen ? Azt hajtogatjak,h veluk senkisem jarna.De ha van ra esely nem dobnak be mindent.(Tapasztalatbol beszelek).

Vagy megis jönnek azok az elvarasok lanyok? ha nincs kocka hasa,meg nem jokepu a csavo akkor ki kell kosarazni? vagy ha messze el tőled stb vagy csak kifogást keresnek és mar nem is akarnak az ilyen nők ismerkedni igazából ?

Ha szamomra nem letezik ronda no csak szep,a szamukra miert letezik ronda ferfi? Igazából az erdekelne,h a csunya nok többsége miert mondja,h nem kell senkinek amikor esélyük lenne a kapcsolatra de elbagatellizálják.



2020. márc. 7. 11:20
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
90%
mert mire legyünk merészek????????????????????????????????
2020. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírnak gusztustalannal lefeküdni, azért, gondolom.Inkább egyedül vannak, mint hogy egy fogatlannal kelljen csókolózniuk vagy egy büdös ágyékúval közösülniük.
2020. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen helyzetben voltam nemrég. Van az irodánkban egy 32 éves egyedülálló jófej, belevaló nő, nem nagyon volt még pasija. A többi férfi gúnyolja mert vastag szemüvege van és hippisen öltözik. Én nagyon jól kijöttem vele, randira hívtam de elutasított. Aztán hallottam hogy a hátam mögött kigúnyolt, hogy nem vagyok jóképű, mert neki is az iroda bikája jön be. Azóta is panaszolja hogy a férfiak milyen szemetek és mind a külsőségekre megy és az üresfejű cicababákra. Ez után a megaláztatás után azt hiszem és is egy cicababára fecsérelem az időmet.
2020. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

# 2 Egy atlagossal akkor megis mi a baj?

Megertem,ha egy budos bunkoval nem....de egy atlagossal ?

2020. márc. 7. 11:25
 5/32 A kérdező kommentje:
# 3 Átérzem teso.A legtobb sajnos igy csinal...
2020. márc. 7. 11:26
 6/32 A kérdező kommentje:
# 1 Legyetek batrabbak.Meg kepet se mernek kuldeni a csunya nok.Akkor mit var,h akar ismerkedni ?
2020. márc. 7. 11:27
 7/32 A kérdező kommentje:
A jofej helyett ló fejet olvastam :D
2020. márc. 7. 11:34
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

Egy ember nem megy bele olyan alapon kapcsolatba amikor a masik fél egy senkinek nézi ill lenézi es olyan alapon foglalkozik vele hogy ö biztos ugy se kell senkinek igy könnyen kaphato.


Nekem udvarolt egyszer egy srac ill mostanaban. A bajom az volt vele hogy ismeri akiket ismerek es nem akarok pletykàkat meg kavaràsokat es ezert fèlve kezdtem vele ismerkedni, mondhatnàm fenntartasokkal, nem adtam egyböl bizalmat hogy nem fog kibeszélni kipletykalni engem stb.

Es miert utasitottam el a végén? Nem, nem a bizalom hianya miatt.

Hanem mert erre azt reagalta, inkabb egyedül maradni, mint bizalmat adni a màsiknak?


Magyaran örülhetnék egyaltalan annak, hogy nem leszek egyedül mert ö kegyesen "lehajolt"hozzàm vagy mi??ö ugy fogja mintha en csori szànalom egyedülallo lennék es örülnöm kene mint majom a farkànak hogy kegyeskedik udvaroöni nekem?es nem èrti mire fel vannak fenntartasaim vele. Es elintezné ennyivel hogy nezzem azt inkabb hogy nem leszek egyedül vele. Ahelyett hogy azt reagalta volna ö nem gyereked hogy mindent kitàlaljon a haveroknak.


Igazabol megalàzo volt hogy szànalomnak néz!

És ez miatt lett ignoralva.


Aki ilyen alapon foglalkozik valakivel hogy azt erezteti hogy örülhetsz annak hogy en szoba àllok veled, ami siman lejön mindenböl ugy a masiknak, teljesen egyertelmü hogy olyannal nem is szabad foglalkozni.

2020. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Probalom egyertelmübben leirni: Alap hogy olyannal nem foglalkozunk aki lenéz!
2020. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

# 8 Nagyon jol tetted,h nem ismerkedtel vele tovabb.Ebbol nem lett volna valami jo kapcsolat.Nem is ertem az ilyen ferifakat.

En masmilyen vagyok.Nallam nincs meg a nok teren a kinezettel valo szarakodas.Egyforman eslyt adok mindnek.A masok altal cyunyanak titulalt nok meg sokkal jobban be is jonnek.Sajnos tuloznak magukrol,es nem lehet megertetni veluk,h nem csunyak :/

2020. márc. 7. 11:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!