Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan no, aki akar kapcsol...

Van olyan no, aki akar kapcsolatot de megse jon ossze?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor te szerinted miert nem jon ossze?

2020. márc. 10. 18:40
 1/5 MikeS13 ***** válasza:
100%

Azt mondják, hogy "Zsák a foltját megtalálja" meg, hogy "Mindenkire vár valaki". Szóval szerintem előbb vagy utóbb össze kell jönnie, maximum nem tart sokáig.

Vannak olyan nők (pasik is) akik összeférhetetlenek és/vagy idegbetegek, na ott nem sokáig marad meg a jóérzésű partner.

De biztos láttatok már olyan nőt gyermekkel a karján, hogy azt mondtátok magatokban "Hát őt is megkívánta valaki?"

Szóval én azt gondolom, mindenkinek összejön, csak kölcsönös alkalmazkodás és rugalmasság kell hozzá.

2020. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Van ilyen néhány ismerősöm. Ezek közül két nő már túl van a negyedik X-en. Annyira nem ismerem a magánéleti helyzetüket, hogy eddig miért nem jött össze nekik semmilyen kapcsolat, de én úgy látom a mindennapi életükben, hogy mind a ketten nagyon öntörvényűek.
2020. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

5 éven keresztül nem jött össze, pedig szerettem volna -nem tulságosan:D - fiatal vagyok, tanulok és dolgozom...


utána találtunk egymásra a vőlegényemmel :)

Nem tudom, keveset ismerkedtem, nekem sem volt jó “bárki” , volt akiknek én nem voltam jó....

Idő és a nagy számok törvénye oldotta meg szerintem

2020. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

én olyan nő vagyok, aki csak lelkileg nő, fizikailag meg kukija van, szóval ha ez is számit, akkor igen. szerelmet, férjet, családot, mindent szerettem volna ugyanúgy, de nem lehetett, mert a karosszéria nem stimmel


lehet lepontozni, meg undorodni, de hidd el, hallani róla nem olyan sz@r, mint ilyennek lenni...

2020. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó is lenne, meg nem is... majdnem sikerül, csak valahogyan mindig egy hajszál híján csúsznak el a dolgok.


Nem sikerül összeegyeztetni az elképzeléseinket. (Előfordult néhány hónapja, hogy éppen az "orrom elől" halászták el az éppen aktuális jelentkezőt.) Nyilván azért is, mert volt közös témája mindkét félnek - mindketten gyerekeket tanítottak közintézményekben.


Azt pedig nem értem, hogy miért csak mostanában a 40-es éveimben vesznek jobban észre a férfiak - eddig hol voltak?!

2020. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!