Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért tűnik el mindenki...

Miért tűnik el mindenki akivel elkezdek interneten beszélgetni?

Figyelt kérdés

Természetesen ha nincs téma és nem tudunk egy hullámhosszra kerülni akkor megértem és annyira nem bánom, hiszen kár erőltetni.

Viszont amikor tényleg tök jól kijövünk és elég sokat írogatunk akkor is ez történik egy idő után, pedig én tényleg igyekszem, hogy ne legyek annyira unalmas és próbálok témákat is felhozni, de valahogy mindig elszúrom.

Szerintetek mi lehet velem a baj? Mit csinálhatok rosszul, illetve milyen oldalakon lenne érdmes megpróbálni ismerkedni?


L



2020. márc. 14. 18:02
1 2
 11/13 SnoopyKutya123 válasza:
Van erre egy angol kifejezés: ghosting. Én videochatelni szoktam, az sokkal személyesebb. Találkozni meg nem merek. :/
2020. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ismerős a dolog nekem is!

Kb egy hete egy kommentemre válaszolt valaki.

Több üzenetet váltottunk,kiderült sok közös vonásunk van,ugyan azon dolgok érdekelnek benünket stb.

Megadtam a privát mail-t,ott két jó hosszú üzenetet váltottunk,küldtem magamról egy képet ő is küldött magáról,telszám csere majd este felhívtam,ott is jót beszélgettünk.

Majd jött a mailomra egy üzenet:-a következő két hétben rengeteg dolga lesz,nem tudja mikor tudunk találkozni személyesen,nem is igér meg semmit.

Írtam neki hétvégén...semmi válasz...

Hétfőn irt,ha pasten járok véletlen,akkor szóljak és összefuthetunk....

1.Véletlen nem járok pesten.

2.A mobilja mindenkinek a kezében van kb 30 percenként átnézi,ha 2-3nap alatt nincs 3 perce egy email-re akkor hogy lenne ideje találkozni egy olyan városban ahol a-ból b-be 1óra az út?


Az volt,hogy mig nem adtam képet,elképzelt valamit rólam mint az ideális pasit.

Addig adta a belső értékek című klisét.

Amikor látta a képet már ki akart táncolni a dologból csak ugye hogy tálalja,hogy ne ő legyen az akin bukik a dolog.

Mert azt ő is tudja mit írt nekem de rosszul jönne ki a lépés,nem akarja,hogy ő legyen az okozója a "szakításnak"-így inkább reméli ,hogy megunom a várakozást és elfelejtem.

Pedig kimondhatná,bocs de nem rád gondoltam!

Nem lenne semmi!

2020. márc. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel. Nálam is hasonló a dolog csak kicsit komolyabb témáknál tünnek el a beszélgető társak.
2020. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!