Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme újrakezdeni ezt a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Nem is olyan régen beszélgettem itt egy fiúval legalább egy hónapig. Nagyon szimpatikusnak tűnt, úgy éreztem rengeteg a közös bennünk és ennyire még soha nem tudtam azonosulni senkivel. Mindig alig vártam a következő üzenetét, de sajnos leginkább csak esténként írt, de többször is előfordult, hogy 2 napig nem jelentkezett. Ennek ellenére kitartottam és egy hónapig leveleztünk itt. Viszont a végén már olyan keveset írt, hogy teljességgel az jött le nekem, hogy nem is szeretne igazán beszélgetni velem vagy megismerni, pedig én már terveztem, hogy áttérjünk mondjuk Facebookra. Végül én mondtam azt, hogy ennek így nem igazán van értelme. Mindig arra hivatkozott, hogy elfoglalt, egész nap vezetni volt, elvették az idejét a sulis dolgok, de ha igazán érdekeltem volna, biztosan tudott volna rám több időt szakítani. Az kicsit fájt, hogy meg sem próbált marasztalni, sőt egyetértett velem. Ennek ellenére hiányzik, hiába csak egy idegenről van szó. Bár kitöröltem az összes üzenetét, még emlékszem a felhasználónevére és egyre erősebb késztetést érzek arra, hogy írjak neki. Felesleges lenne? Tényleg azt hittem, hogy esetleg megtaláltam a lelki társamat... 19/L

2020. márc. 14. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel! Hagyd a csudába, nem kíváncsi rád. Keress olyat, aki értékeli a tarsaságodat!
2020. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy hónapon át leveleztetek, mire rászántad volna magad hogy átmenjetek Face-re? Nem csodálom hogy megunta, hamarabb kellett volna. Elhiszem hogy 19 évesen még úgy tűnik hogy rengeteg időd van, de hidd el nincs.
2020. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő sem kérdezett rá, hogy áttérjünk-e más platformra, pedig én benne lettem volna. Kicsit ő is gátlásosnak tűnt, azért sem mertem ezt olyan hamar felhozni. De most meg azt hiszem már késő...
2020. márc. 14. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg úgy jártam, hogy itt tök sokáig beszélgettem valakivel, aztán miután áttértünk facebookra, bejelöltük egymást aztán pár mondatnál többet nem is beszéltünk és végül megszakadt a dolog. Szóval a facebook a mi esetünkben megölte a dolgot.
2020. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!