Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek a folyamatos...

Mit kezdjek a folyamatos magány érzésével?

Figyelt kérdés

Egy középiskolás lány vagyok, kollégista. Folyamatosan emberek között voltam, de így is rohadtul magányos voltam. Mostanában kezdett helyrejönni, de ma ki kellett költözni végleg, mert mint tudjátok digitális oktatás meg ilyenek. És látom előtt hogy meg fog szakadni a kapcsolat arra az időre a barátaimmal. Rám soha senki nem kíváncsi, ha nem találkozunk napi szinten, tök mindegy mennyire volt bizalmas a kapcsolat az illetővel. Általános után kerestem az akkori barátaimat, de megszakadt mert csak egyoldalú volt. Egy volt osztálytársamnak tavaly ki kellett tőlünk iratkoznia, ő vele sem tartjuk a kapcsolatot, rögtön letiltott még annyit sem mondott, hogy muszáj volt sulit változtatnia.(Bár a baráti társaság többi tagjával is ez volt) Előtte vele nagyon jó volt pedig a kapcsolatom, folyton mindent megbeszéltünk meg minden. Én viszont hiába keresem online a közeli barátokat egy idő után mindig leesik, hogy rohadtul csak nekem számít, ha én nem írok akkor szerintem fel sem tűnik nekik, hogy hoppá nem is beszélünk, pedig személyesen tök bizalmas dolgokat is megosztanak velem. Egyszerűen nyáron is ha valami programot szerveznek mindig én vagyok kihagyva, aztán pár hónappal később az van, hogy "jajj bonyolult lett volna neked az utazás, nem akartalak ezzel izélni" pedig amúgy tudja, hogy előző szünetben telibe ráértem kb mindig.

Szóval röviden szólva kedvelnek az emberek, amíg személyesen sűrű a találkozás és van téma. De amit erre nincs lehetőség, vagy egyeztetni kéne hozzá le se tojnak. És most itt a digitális oktatás, ki tudja meddig tart, én meg itthon vagyok apuval aki nem beszél senkivel, meg anyuval, aki szintén nem sokat beszél hozzám, max ha veszekedni szeretne.


Szóval szerintetek mit kéne kezdenem azzal, hogy ne legyek ilyen magányos...?


2020. márc. 15. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Keress igazi barátokat. Mert ezek nem azok.
2020. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
gyere hozzam feleségül,és nem leszel magányos :)
2020. márc. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Teljesen együttérzek veled. Nekem is ez az érzésem szokott lenni, és számomra is úgy tűnik, mintha a barátaim csak személyesen lennének a barátaim. Összességében közösségi ember vagyok, szóval nekem is fura. Előre félek, hogy nem lesz kivel beszélgetni és belehalok a magányba. Picit öncélú a mai világ, ezt el kell fogadni, de egyébként engem is zavar, hogy mindig csak én keresem a többieket. Szerintem nem nagyon lehet mit tenni ellene, online térre szocializálódott a mi korosztályunk, akik pedig a személyes kapcsolatokat szeretik, mint pl: te és én azoknak csak a szomorkás beletörődés marad. Mindenesetre ne add fel, rengeteg lehetőség van a magányos órákban: olvass, játssz valamit vagy ha minden kötél szakad akár egy karaoke is belefér, zengjen csak a ház. :D Ha gondolod nekem is nyugodtan írhatsz, én biztosan válaszolok. :) 18/F
2020. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia.

A legfontosabb dolog tanulj meg egymagad boldog lenni. Furán hangzik. De mélyebb dolog is mint ahogy látszik.Nem vagyok semmi pszichológus vagy ilyesmi áhh kell a bánatnak , de hidd el ezen múlik.Ha magányosnak érzed magad , az arra is utalhat hogy te magad nem tudod maga eléggé lekötni. Mindig mások társaságában vagy boldog. Hidd el én is így vagyok meg szar tudom..Szóval ha van kedved írj rám , dumáljunk. Nós szóval ne izgulj rá erre annyira , mert ha erőlteted még rosszabb és rosszabb lesz. Mindenki mondja hogy igaz barátok blá blá.. Loszar. már bocsi. Én is sokat költöztem, voltak mindenhol haverjaim.De elhullanak... és ez így van rendjén.Most ha én is minden régi ismerősömre ráírnék hogy Hello , mizu mi van veled. Csak kínos beszélgetés lenne semmi több.

2020. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kimozdulni, bulizni járni ha van kedved, sportolni, menj emberek közé. Ha van kedved én szívesen beszélgetnek veled, dobj egy üzit ha gondolod. :)
2020. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, elkeseredésemben írtam én is ide.
2020. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki beszélgetni akar, írjon nyugodtan.
2020. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!