Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok szerencsétlen...

Miért vagyok szerencsétlen egy életen át? Miért nem úgy van hogy néha nincs szerencsém néha meg van?

Figyelt kérdés
Visszagondolva az életemre mindig is szerencsétlen voltam.Egyébként a környezetemben is akiket ismerek,akik régen szerencsések voltak azok most is azok,akik meg régen is szerencsétlenek voltak azok most is azok.Szerintem nem igaz az a mondás hogy egyszer fent egyszer lent.Vagy mindig fent,vagy mindig lent.Én mindig is lent voltam,nem tudtam kitörni.A nehéz sors egy életen át elkísér.
2020. márc. 17. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nezd meg a lanyokat...Ok koztuk nincs annyi szerencsétlen mint a pasik kozt.Legy ferfi!!
2020. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1-es én lányba is ismerek szerencsétlent.De annak ellenére hogy nem is szép,nincs párja sem,sem egy barátja vagy baràtnője,még ő is válogat a fiúk között.
2020. márc. 17. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
# 2 Sajnos ilyen nokkel en is talalkoztam mar.Es nem is ertem,h miert ezrik ugy,h valogathatnak.
2020. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 akik neki tetszenek azoknak csak szexre kell.Pedig nem szép de szexre azért néha néha talál valakit.
2020. márc. 17. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor én megnyugtatlak, hogy lányként is lehetsz balszerencsés. Legalább is én az vagyok.
2020. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!