Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is igazságtalan...

Szerintetek is igazságtalan hogy csak azért kell magányosnak lennie valakinek mert szerencsétlen, amiről nem tehet?

Figyelt kérdés
Arról senki sem tehet hogy milyennek születik.Meg arról sem hogy milyenek a szülei,hogyan nevelik.Egy fogyatékosnak,autistáknak is szüksége lenne társra meg barátokra.De csak kiközösítik meg elutasítják meg kinevetik őket.Pedig egy szellemi fogyatékos többet ér mint egy "normális" ember.Ők legalább nem gonoszak,nem rosszindulatúak mint a legtöbb ember.Magába kéne szállnia a sok bunkó férfinak és nőnek.Elmehetnek a francba.
2019. jún. 23. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Azzal barátkozom, akivel a kedvem tartja. Ha nem tetszik, felőlem felfordulhatsz.
2019. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is, de az élet egyik legalapabb törvénye, hogy az élet igazságtalan. Ez van. Szomorkodhat miatta az ember vagy megpróbálhat tenni magáért.
2019. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Az élet igazságtalan, ebben is, és sokminden másban is.

Azokkal a lapokkal kell játszani, amiket kaptunk.

2019. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Baratkozz te is ilyenekkel.
2019. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Első válaszoló és olyannal is barátkoznál,aki egy kicsit szerencsétlen?
2019. jún. 23. 22:06
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

És szerinted normális az, aki napi szinten rinyál és tesz fel ilyen kérdéseket?

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9950..


Magadból hozd ki a maximumot és ne a környezetet, a szüleidet..stb. hibáztasd, ne a kifogásokat keresd állandóan.

2019. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést nem én tettem föl.És sokan azért tesznek föl ilyen kérdést mert segítséget kérnek nem azért hogy bunkósbotjának vele.
2019. jún. 23. 22:10
 8/13 A kérdező kommentje:
Bunkóskodjanakot akartam írni
2019. jún. 23. 22:11
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha valaki valamilyen értelemben fogyatékos, és minden gondolatát ez uralja, és csak úgy sugárzik belőle az önbizalomhiány és az önsajnálat, az nyilván senkinek nem lesz szimpatikus.

Érdekes, nekem is van testi fogyatékosságom és van is egy kis önbizalomhiányom, de ugyanakkor tisztában vagyok az erősségeimmel is. Egy közvetlen, barátságos és vicces embernek tartom magam, és ezekkel igyekszem a fogyatékosságomat ellensúlyozni, és vannak is barátaim, nem is egy.

Minden csak fejben dől el.

2019. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki kicsit speciálisabb, az a hozzá hasonlók barátságát, szerelmét keresse.
2019. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!