Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van, hogy senki nem...

Miért van, hogy senki nem barátkozik velem és úgy érzem alkalmatlan vagyok a szociális életre?

Figyelt kérdés

Régebben voltak "haverjaim" akivel még együtt el is jártunk szórakozni,de ezek az emberek folyamatosan kihasználtak és szivattak.

Kb mindenki ezt csinálta velem,senki sem vett emberszámba.Őket én hagytam ott,mert már nem bírtam elviselni őket.

De azóta,már 4 éve nem találtam új barátokat.Csak netes levelezőtársaim voltak,ők egy ideig kedvesek voltak,de aztán egyik pillanatról a másikra elhidegültek,bunkók lettek és végleg itthagytak.

Az általános és középiskola egy pokol volt,mert folyamatosan bántottak az osztálytársaim.Most egyetemista vagyok,ide szeretek járni,de barátokat itt egyáltalán nem tudtam találni.Egész nap egyedül ülök a padban.

Járok 2 helyre is edzeni,de ott se szereztem barátokat.Szórakozni egyáltalán nem járok.Buliban soha életemben nem voltam még.



2020. márc. 17. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Az az igazsag h ha egy baratod sincs nehez ujakat talalni. Probald ki a badot az elv barat keresesre is van.
2020. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kezdeményezz te! Szólítsd meg valakit vagy valakiket az egyetemen, társalogj velük, dobd be a témát, hogy van-e kedvük elmenni sörözni, bulizni. Vagy a május. 1-jei fesztiválra. Vagy akárhova.
2020. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Idegent azert ne hivjon meg egybol sorozni mert akkor egybol furan neznek ra.
2020. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így vagyok énis.
2020. márc. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint nálad csak én lány vagyok.
2020. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!