Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinaljak, ha ennyire...

Mit csinaljak, ha ennyire csunya vagyok lany lettemre?

Figyelt kérdés
Kancsal vagyok, pattanasos, dagadt (hormon problema), es gorbek a fogaim, hatalmas taskak vannak a szemem alatt.. igy senkinek nem kellek

2020. márc. 28. 18:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Ismerek egy hasonló lányt egy facebook csoportból. 1 sráccal kavart, 2 felakarta szedni. Szóval, csináld azt, amit mindenki más és örülj, hogy nem pénisz van a lábad között, mert akkor mindenért többet kéne melóznod.
2020. márc. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
58%, inkább örülj, hogy pénisz van a lábad között. Így csak az a bajod, hogy nem dgsz vagy keveset dgsz, nőként kicsit komplikáltabb az élet.
2020. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12: Ó, ugyan már. Üdv 2020-ban! Nőként egyedül a menstruáció komplikáltabb. Az pedig a te korlátozottságod mutatja, hogy szerinted egy férfinek ennyiből áll az élet.
2020. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A te korlátozottságod meg az, amit a nőkről írsz. Csak a menzesz nehéz, uramisten... Azt se tudod, miről beszélsz, látszik. De támadni azt rögtön tudsz.
2020. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14: Te találtál be engem, anélkül, hogy konkrét ellenérvet írtál volna. Szerinted, akkor mégis mit lehetne neked mondani? :D

Mi lenne, ha esetleg minimálisan megpörgetnéd az agytekervényeid és leírnád konkrétan, hogy miben nem értesz egyet. De, légyszi, a "nő tudjon főzni" szintű évekkel ezelőtt lejárt szövegeket ne nyomjuk le újra. Pár éve unalmas ez a szint.

2020. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mert te milyen érvet írtál amellett, hogy férfinak nehéz lenni, nőnek meg könnyű. Az égvilágon semmit. Menj el nőként állásinterjúra, aztán majd megtudod. Hiába mondod, hogy nem mész el gyereket szülni, nem hiszik el, azonnal jön a sztereotípia, hogy fiatal nő, ergo férjhez megy, azt szüli a gyerekeket. Holott én dolgoznék. Vagy egyedül nőként amit el kell viselni zaklatást, mondjuk tömegközlekedésen vagy munkahelyen, azt inkább hagyjuk. Volt, hogy rendőrt kellett hívni egy férfira a buszon, mivel nem hagytam a zaklatást és erre nekem támadt. Egy másik hónapokig követett. Munkahelyemen teszik a kéretlen ajánlatokat apámkorú emberek, hiába mondom, hogy nem érdekel. Ja, lapos talpú cipőben, pulcsiban és farmerban járok, nincs kint semmim. Férfitól az életben nem hallottam, hogy ilyeneknek lenne kitéve.


Amelyik ismerősömnek meg van családja, az meg kínlódik három szerepben, mint dolgozó, anya és feleség. A férj ezzel szemben csak eljár dolgozni, ugyanúgy 8 órát, aztán várja a kiszolgálást meg szórakozik a haverokkal. És ez teljesen normális ma Magyarországon. Erre valami phasz kommentek itt, hogy a menzesz nehéz. Vicc már, komolyan.

2020. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16: Elmentem férfiként állásinterjúra. Nem rakhattak ki a melleim, hogy növeljem az esélyeim. Sőt, kétszer közölték, hogy bocs, de a kvóta miatt nőt keresnek.

Azt gondolod, hogy a férfiakat nem zaklatják? De. Csak pont a hozzád hasonlóan gondolkodók miatt még hátrányosabb helyzetben vannak, mert szerinted velük ez nem történik meg.


Akkor, nézzük férfiként a nehézségeket:

- Férfiként nem annyi a társkeresés, hogy felmész tinderre, behúzod a legjobb partikat, aztán kiválasztod a legjobbat, aki visszaigazol. Férfiként többet kell melózni, hogy sikeres legyél a társkeresőkön.

- Mint a példádból látszik, férfiként, ha zaklatnak, hátrányban vagy, mert sokan még azt sem fogják fel, hogy férfiakat is zaklatnak. Férfiként ezzel nem egy áldozat leszel, hanem konkrétan nem is létezel sokak számára, pl. számodra.

- Férfiként nem lesznek ott egy csomóan vigasztalni hős lovagként, ha megzuhansz. Ha nő vagy, mindig lesz ott valaki, aki meghallgat és kisírhatod magad a vállán.

- Férfiként nem fogsz azért melót kapni, hogy javuljon a kvóta. Nőként igen.

- Férfiként, ha csinálsz valami nőieset, nem ugrálnak körbe, hogy mekkora király vagy. Ha nőként csinálsz férfiasat, egyből lesz egy csomó férfi, aki szerint milyen jó nő vagy.

- Nőként nem megy levesbe a karriered, ha valaki alaptalanul és bizonyíték nélkül szexuális zaklatással vádol. Férfiként jó eséllyel igen.

- Ha megzuhansz férfiként, az esetek többségében a házasságod kuka. Ha nőként zuhansz meg, a férjed nagyobb eséllyel próbál felhúzni.


Az meg, hogy az ismerőseid egy része rosszul választott párt, mégis hogy jön ahhoz, hogy nekik rossz nőnek lenni? A vicc az, hogy női döntéseket úgy állítasz be, mintha az abból fakadna, hogy ők nők. Férfiként is lehet ám lusta nőt választani...


Ébredj fel csipkerózsika.

2020. márc. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!