Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fáj hogy megszülettem, utálok...

Róbert dávid kérdése:

Fáj hogy megszülettem, utálok élni, mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Paranoid skizofréniával és enyhe depressziós epizóddal diagnosztizálnak,14 éves korom óta vagyok beteg ugye általában akkor jönnek elő ezek a tünetek a skizofrénia tünetei. nem volt az életemben olyan időszak amikor örültem volna valaminek,életemben 3 órát dolgoztam mert nem tudok,leszázalékolni meg nem tudnak. Úgy érzem mindig csak kicseszik velem az élet.a gyerekkorom szar volt,mindig csak alkalmazkodni kellet másokhoz,sosem volt saját lakásunk mindig csak albérletben laktunk.Nem fogadom meg mások szavait ok nélkül utálnak meg emberek. szedem a gyógyszereket de dolgozni igyse tudok,a gép elött ülök egész nap. Ha azt mondom valakinek egy barátomnak márha van olyan hogy sose lesz barátnőm,azt mondják majd lesz neked is,pedig ezek csak üres szavak,ők könnyen beszélnek volt nekik egy csomó,és nem betegek. Nincs már kedvem ismerkedni,interneten főleg nem lehet főleg ha az embernek nincs humorérzéke,nekem meg egyáltalán nincs. Nem tudok a lányokkal miről beszélni.Élnék én önnálló életet dolgoznék 8 órában de képtelen vagyok. Remélem eljön az idő amikor majd tudni fogok. Anyukámmal sokat veszekszem,mert sokat dohányzom arról se tudok leszokni.29/F

2020. febr. 15. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Akarat! Azzal bármit elérhetsz. Akarattal leszokhatsz a dohányzásról, elmehetsz dolgozni és tudod végezni, stb.
2020. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jók a gyógyszereid, és pszichoterápiára is szükséged van. És ha az első szakember nem használ, akkor második, harmadik, valamelyik csak képes hatékonyan együttműködni veled.
2020. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológusnál voltál már? Őszintén kérdezem, gúny nélkül. Szükséges lehet ilyen esetben.
2020. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!