Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekünk, egyedülálló magányos...

Nekünk, egyedülálló magányos embereknek jobb lenne, ha egy egyedülálló, szintén magányos ember lenne Magyaroroszág miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
Ha visszatekintünk a korábbi miniszterelnökeinkre,mind családos emberek voltak.Antall József,Horn Gyula,Bajnai,Gyurcsány,Orbán,mind családos emberek vagy azok voltak.Lehetséges hogy jobb helyzetben lennénk ha egy egyedülálló ember vezetné az országot?Olyan akinek a családjával nem kéne foglalkoznia,legalábbis feleséggel,gyerekkel,mert nem lenne neki és így talán száz százalékosan az ország és az emberek problémáira tudna fókuszálni,főleg a magányos emberekével,mivel bele tudná élni magát a helyzetünkbe.
2020. ápr. 8. 14:35
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Nekem fiatalként mindenhol adtak esélyt, mert látták a potenciált.

A te munkavégzésednek semmi köze a magánügyedhez. Ez csak önsajnáltatás és a felelősség megtagadása.

2020. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
55%
Hát de nem tud elmenni a kormány meg az állam helyetted ismerkedni :DD
2020. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
#22 ismerkedni nem,de megkönnyíthetné a dolgom hogy boldogulhassak és a későbbiekben tudjak családot alapítani:(
2020. ápr. 8. 15:40
 24/42 anonim ***** válasza:
48%
Mégis Kérdező, milyen formában várnád az államtól a segítséget?
2020. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Milyen jogon várod el, hogy bármit is megadjon neked?
2020. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
#21 nem inkább azért kaptál esélyt mert fiatal,szép lány vagy és könnyebben "eladható"?
2020. ápr. 8. 15:42
 27/42 anonim ***** válasza:

#26

Nem kérdeztem, elfogadtam az ajánlatot. Tekintve, hogy rengeteg nálam szebb lánynak nem sikerült, kétlem, hogy ez lett volna az ok.

2020. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
#24 elsősorban anyagi formában.Segíthetne benne az állam,hogy ne kelljen még 50 évesen is a szüleinkkel laknunk.
2020. ápr. 8. 15:45
 29/42 anonim ***** válasza:
És ez hogy oldaná meg a magányodat?
2020. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Tessék erről beszéltem. A bezártság kezd az emberek agyára menni. Mi lesz még itt,3-4 hétig? A pszichiátrián lehet újabb osztályokat nyitni majd.....
2020. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!