Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melyik országban találhat egy...

Melyik országban találhat egy csúnya fiú is barátnőt könnyedén? Hol lehetnék, Melyik országban olyan népszerű a nők körében csúnya férfiként mint amennyire itt népszerű egy jóképű pasi?

Figyelt kérdés
Nekem nincs szerencsém.Na nem azért mert Magyarországon születtem,hanem azért mert nem születtem szépnek.Igaz annyira csúnya nem vagyok,de jóképű sem.A másik gond hogy Magyarországon sok a szép lány.Nem arról van szó hogy nagyok az igényeim hanem arról hogy nehéz találni egy csúnya lányt.A szépek meg válogatnak,egy másik széppel akarnak összejönni.Most éppen repülőjegyre gyűjtök,az a tervem hogy egy olyan országba költözzek ahol egy csúnya vagy átlagos férfinak is sikere van a nőknél.Talán egy olyan ország lenne jó ahol újdonságnak számít a fehér bőrszínnel rendelkező férfi.Nektek van ötletetek?
2019. dec. 23. 13:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
36%
Nem a külső számít.
2019. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hajlandó vagyok akár több ezer kilométert is utazni a boldogságért.Tehát én nem azért akarok kimenni külföldre mert keveset keresek hanem a magány miatt.
2019. dec. 23. 13:30
 3/30 Neurotech ***** válasza:
78%
Először is ha nem úgy nézel ki mint Quasimodo akkor a kinézet kb 10%ban számít, sokkal inkább a személyiséged. Kérdésedre a válasz: Leginkább távol-kelet. Thaiföld, Fülöp szk, Vietnam. És a karibi térség pl Dominikai közt, Costa Rica stb Itt annyi nőd lehet amennyit akarsz európaiként, viszont mindig érezni fogod hogy ez azért van mert európai vagy.
2019. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
#2 A boldogság nem létezik. Senkinek sem.
2019. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
#3-as itt viszont azt érzem hogy azért nincs mert nem vagyok nagy szám ezzel a külsővel.Itt nem nagy szám az hogy fehér ember vagyok.
2019. dec. 23. 13:35
 6/30 anonim ***** válasza:
57%
Keresd csúnya lányt. Van bőven.
2019. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Sunshinedoll ***** válasza:
31%
Pénzed vane
2019. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%
Azsiaban ha fel labad van es fel szemed, akkot is bomba nod lesz.
2019. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#7-es én azt tapasztalom hogy a lányoknak fontosabb a jó külső egy férfin mint a pénz.Tehát ha van is pénzem,nem megyek vele sokra.
2019. dec. 23. 13:40
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
Menj Papua-új-guineába,megzabálnak akármilyen csúnya vagy.
2019. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!