Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetnék érdekesebb...

Hogyan lehetnék érdekesebb mások számára?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és nem tudok barátokat szerezni. Régebben könnyebben ment, de eltavolodtam a régi barátaimtól és nehezen ismerkedek. Attól tartok, hogy nem vagyok érdekes mások számára. Ha már többen vagyunk egy helyen, akkor biztos hogy háttérbe szorulok. Azt se tudom hogy ismerkedjek új emberekkel, nem tudom miről beszéljek. Nagyon el vagyok keseredve. Ha férfiakkal próbálok barátkozni, akkor előbb-utóbb bepróbálkoznak. Párkapcsolatot nem nehéz kialakítanom és eddig mindig olyan párjaim voltak, akikkel tartalmas kapcsolatom volt. De a barátkozás nem megy, lányokkal még annyira se, mint fiúkkal. Tudom, hogy bennem van a hiba, de nem tudom mit kéne tennem. A legtöbb embernek már kialakult egy baráti köre és így még nehezebbnek érzem.
2020. ápr. 23. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem, hogy megnyugtat, de ezzel nem vagy egyedül, nálam hasonló a helyzet... csak nekem a párkapcsolat sem megy 😅


17/L

2020. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Én meg pont fordítva vagyok, barátokat tudok szerezni, de párkapcsolatot nem 😂

18/L

2020. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Lányok, gondolom most tömérdek privát üzenetet kaptatok, ha ismerkedni nem is, de nevetni tudtok a sok balekon :)
2020. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is pont fordítva. Barátaimmal nagyon jól elvagyok, és viszonylag sok barátom van. Viszont ha egy kicsit másabb vizekre evezünk, ott már kevésbé vagyok sikeres.. Lehet, hogy igazából csak beetettek, hogy nem nézek ki rosszul , valóságban meg pusztulat csúnya vagyok.. :D


25/F

2020. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és minek barátok, ha ott a párod? Foglalkozz vele akkor.
2020. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!