Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megoldás az öngyilkosság...

Megoldás az öngyilkosság ebben az esetben?

Figyelt kérdés
25 eves ferfi vagyok. Nincs semmim es senkim. 13 eves korom ota kuzdok nagyon eros depresszioval, szuleimnel elek mert keptelen vagyok hosszutavon dolgozni annyira kikeszulok. Valojaban undorodok magamtol ha tukorbe nezek, teljesen kikeszulok, nem kellek senkinek, baratnom is azert hagyott el mert "ronda vagyok es nem akarna tolem gyereket, nem akarja ezzel tonkretenni az eletet" ezt screenshoton lattam ismeroson keresztul. Nem birok ujra iskolaba jarni es nem birok munkat vegezni sem mert mindenhol hatterbe szoritva erzem magam, mindenhol utolsonak neznek. Valojaban a halalfelelem tart meg eletben es nem az elet szeretete. Nincs semmi vegzettsegem, az erettsegibol irasbeliket megcsinaltam es ott kikeszultem anno, akkor is ugy voltam vele hogy meg kene doglenem minek nekem az erettsegi. Azota rosszabbodott a helyzet, kopaszodni kezdtem es meg sokkal rosszabbul fogok kinezni kopaszon, napokat fekszek, nem megyek sehova, allandoan borzasztoan erzem magam, vannak hullamvolgyek de aztan ujra teljesen padlon vagyok. 2 eve igy megy, semmi nem erdekel es nincsenek vagyaim, valojaban eutanazia utan erdeklodom, kutatom hogyan lehetne kijutni vagy csak a pentobarbital oldatot megszerezni es szepen dramazas nelkul befejezni ezt az egesz nyomorekoskodast. Szo szerint buntetesnek erzem az eletemet, tele lelki gyotrelmekkel, szorongassal, belbeteg is vagyok sajnos, egy sort semmit nem ihatok meg. Allandoan le voltam/vagyok nezve ezert teljesen feladtam, sajat magamat is elkezdtem gyulolni par eve egyszeruen csak a halal gondolata szokott megnyugtatni hogy nem kell sokaig csinalnom mar ezt. Hogyan lehetne eutanaziara kerelmet benyujtani? Milyen eljarasok, papirok kellenek pontosan? Eret fogok magamon vagni lassan mert nem birom tovabb.

2020. ápr. 30. 20:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szakemberhez mentél ezzel?
2020. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Voltam regebben, de csak gyogyszerekkel akartam teletomni.
2020. ápr. 30. 20:10
 3/23 anonim ***** válasza:
56%

Nem megoldás, nyilván megoldhatatlannak érzed a problémáid de nem azok.

Ha egyedül nem tudsz kilábalni akkor kérj segítséget de attól, hogy ilyenekkel foglalkozol napi szinten csak még szarabb lesz.

2020. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

ezeket az oldalakat ajánlom:NEM!!!NEM ÉRDEMES!!!


[link]

[link]

2020. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Egyszeruen nem latok mas megoldast, ezert érdekel az eutanazia. En nem akarok egyedul az utcan megdogleni, se tetorol leugralni meg eretvagni...nem akarok dramazni. Egyszeruen 25 eves koromra rajottem es belefaradtam a helyzetbe, ami kikatastalan.
2020. ápr. 30. 20:13
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Értelmes pszichológust keress meg, terápia is létezik, aki egyből gyógyszert akar, azt hagyd ott.


Mióta nem dolgozol?

2020. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mivel semmilyen vegzettsegem nincs, valojaban normalis munkam nem volt, orkodessel szenvedtem, de azt se birtam olyan helyeken ahol fiatalemberekkel kellett egyutt lennem. Allandoan nyomoreknak ereztem magam. 7 honapja nem voltam sehol.
2020. ápr. 30. 20:23
 8/23 anonim ***** válasza:
Én teljesen egészséges vagyok és mégsem iszok sört. Még fusiért cserébe is cidert szoktam kérni, mégse néz le senki. Szerintem ezek a dilgok csak a te fejedben léteznek, kicsit ki kellene mozdulnod ebből a közegből.
2020. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok gyógyszer párti, de itt éppen az a kérdés, hogy eutanázia vs. gyógyszer. Egyébként a pszichiáter ír fel gyógyszert, a pszichológus csak beszélget.
2020. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy miért ilyen kevés az önbizalmad?
2020. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!