Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van aki szintén nem talál...

Van aki szintén nem talál párt magának?

Figyelt kérdés
Évek óta nincs társam. Valamiért nem jön össze semmi. Nincs ideálom, tetszett már vékonyabb,erősebb alkatú is. Aki nekem tetszene annak én nem tetszem, vagy csak szexre kellenék neki,ez megy már hosszú ideje. Sajnos nincs baráti társaságom. A munkahelyen nem jött össze semmi eddig. Járok edzőterembe hetente háromszor, ( ez hobbi, nem pasizás miatt járok oda ) de ott se tudtam semmilyen kapcsolatot kialakítani. Nem vagyok visszahúzódó se, kezdeményezni is szoktam ha úgy van. Volt már akinek szintén hosszú évekig nem volt senkije de végül sikerült párt találnia?
2020. máj. 2. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
én sem találok párt magamnak csak olyan perverz bunkókat
2020. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Nem igazán találok egy ideje.


26/f

2020. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Én sem. Még a legszánalmasabbja is lekoptat csak azért, mert nem nézek ki jól.
2020. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

4


Mondjuk neked még nem is a pasizáson kéne hogy járjon az agyad.

2020. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
nem is azon jár mostmár
2020. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Dettó. Akinek tetszek az nekem nem általában, meg fordítva, ha mégis akkor meg kiábrándulnak belőlem valamiért (az okot ők sem tudják megmondani).


Viszonzott szerelmet még sosem tapasztaltam így 25 évesen. Barátok nélkül meg nehéz, nekem sincsenek már, munkahelyről volt egy rövidebb kapcsolatom, de ott se volt igazán szerelem mert nem jutottunk el odáig, mára meg már annyi embert kirúgtak, hogy szinte csak férfiak meg öregasszonyok maradtak.


Bár én visszahúzódó is vagyok esetek többségében, de ami volt azt mindig én kezdeményeztem, különben még annyi se lett volna.


Állítom, hogy igazából sikertelenségem fő oka a lehetőségek hiánya (nincsenek barátaim akikkel mehetnék bárhova, kevés a korombeli a környéken és munkahelyen, elég kihalt helyen élek).


Rossz ez így, de az biztos, hogy nem vagyunk egyedül, bár tudom ez sovány vigasz.

2020. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem egy pár hónapos kapcsolatot leszámítva még nem volt semmi, de az sem volt valami érett és komoly. Még csak 16 éves voltam. Próbálok nem rágörcsölni a témára és bánkódni miatta, de azért gyakran rámtör a magány. 19/L
2020. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a dolog leginkább a fiúkat érinti, nem a lányokat.
2020. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy nem találok, hanem, hogy nem is keresek már.
2020. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Soha nem is volt. Nem hiszem, hogy lesz.
2020. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!